Arama

Rokoko Bütün Pasta

6-8 kişilik
*
179,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Divan Tuzlu Kurabiye Kutusu 500g

Tuzlu Kurabiye

500 g
54,00 ₺
Picture of Susamlı Flüt Kraker

Susamlı Flüt Kraker

215 gr
36,00 ₺
Picture of Tahıllı Flüt Kraker

Tahıllı Flüt Kraker

215 g
36,00 ₺
Picture of Çikolata Kaplı Krep Dantel
Divan Zeytinli Ciabatta Ekmek

Zeytinli Ciabatta Ekmek

280g
16,00 ₺
Divan Kaşar Peynirli Kruvasan

Kaşar Peynirli Kruvasan

Adet
9,50 ₺

Rokoko Bütün Pasta

Kırmızı vişnelerle göz alıcı bir kontrast yaratan beyaz pasta kremasıyla kaplı leziz bir Divan tarifi: Rokoko Bütün Pasta. Bitter çikolatayla yer yer “ciddileşen”, taze pasta kremasıyla da bu ciddiyeti üzerinden atan bir yaz tarifiyle karşı karşıyayız. Nereden mi anlıyoruz? Tabii ki pastanın üzerine narince serpiştirilmiş taze vişnelerden!

 

Neden Rokoko Bütün Pasta Tercih Etmelisiniz?

Yaz sıcaklarında hafif bir tarif arıyor, diğer yandan da krema lezzetinden vazgeçemiyorsanız Rokoko Bütün Pasta size harika bir çözüm sunacak. Sade krema ve Divan'ın özel reçetesi ile hazırladığımız Divan bitter çikolatalı rokoko kremanın muhteşem uyumu, size aradığınız yoğun krema hissini cömert bir biçimde servis ediyor. Rokoko Bütün Pasta’nın dekorasyonunda kullanılan taze fındık ve pirinç, bu yoğun aromaya leziz bir biçimde eşlik ediyor. Son dokunuşlar ise yine pastanın süslemesinde kullanılan taze vişnelerden geliyor. Beze ve kremanın buluştuğu bu hafif tarife asla hayır diyemeyeceksiniz.

 

Rokoko Bütün Pasta'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Sevdiklerinizle renklenen uzun yaz sofralarınıza eşlik etmek üzere, taze vişnelerle süslü bu şık pastayı tercih edebilirsiniz. Hem soğuk hem de sıcak içeceklere eşlik edebilecek bu hafif lezzeti hangisiyle tamamlayacağınız tamamen size kalmış.

 

*Taze meyveler ile hazırlanan Divan Pastalarının dekorları mevsimsel olarak farklılıklar gösterebilir.