Arama

Bütün Pasta

Göre sırala

Babalar Günü Pastası

Yaşamın en anlamlı yolcuğunda bize rehberlik eden, sevginin '' en çok, en cesur, en fedakar'' hali ile yanımızda olan babalarımıza özel hazırladığımız tabanı bisküvili, ortası fıstıklı, vişneli cheesecake pastamız ''Babalar Günü '' özel dekoru ile damaklarda iz bırakacak.
950,00 ₺

Limonlu Cheesecake

Taze limonlarla hazırlanmış ferahlatıcı bir lezzet: Divan Limonlu Cheesecake ! Divan'ın özel tarifi, hafif ve ferahlatıcı lezzeti ile yaz aylarının vazgeçilmezi olacak.
990,00 ₺

Marigny Bütün Pasta

Yoğun çikolata lezzetini deneyimleyeceğiz eşsiz lezzet; Marigny Pasta
1.300,00 ₺

Vegan Pasta

Bademli krep tabanın, vegan çikolatalı kremanın ve tropikal lezzetlerin eşsiz uyumunu her katmanda hissedeceğiniz damaklarda iz bırakacak masum ve lezzetli bir Divan yorumu Vegan Pasta.
1.550,00 ₺

Pistachio Bütün Pasta

Çikolata kaplı; çıtır çıtır, draje fıstıklı ve bir o kadar da eşşiz bir lezzet: Pistachio Pasta
1.300,00 ₺

Divan Forêt Noire Bütün Pasta

Çikolata, vişne likörü ve vişnenin muhteşem uyumu: Divan Forêt Noire Pasta *Alkol içerir.
1.300,00 ₺

Çilekli Bütün Pasta

Taze çilekler, bütün antep fıstığı ve ince doğranmış bademlerle süslenmiş rüya gibi bir yaş pasta : Divan Çilekli Pasta!
1.300,00 ₺

Divan Klasik Bütün Pasta

Divan'ın özel reçetesi bitter çikolata ve fındık pralini ile hazırlanan yoğun kremasıyla ağzınıza layık bir çikolata şöleni : Divan Klasik Pasta
950,00 ₺

Divan Fraise Bütün Pasta

Antep fıstığının lezzetiyle oluşturulmuş kek tabanına eklenen taze çilekleriyle hafif ve lezzet dolu bir pasta: Divan Fraise!
1.300,00 ₺

Divan Noix Bütün Pasta

Çıtır krep parçaları ile özenle hazırlanan pasta tabanı üzerinde, Antep fıstığı ile lezzetlendirilmiş enfes krema
1.300,00 ₺

Blackforest Bütün Pasta

Vişne ile kakaolu pandispanyanın bir araya geldiği sihirli bir tarif : Blackforest Bütün Pasta
950,00 ₺

Divan Framboise Bütün Pasta

Creme Brulee’nin akışkan ve yoğun aromasını frambuazla buluşturan özgün bir tarif: Divan Framboise Bütün Pasta!
1.300,00 ₺

Divan Privé Bütün Pasta

Yoğun çikolatalı mousse kremasıyla çikolatanın en lezzetli hali: Divan Privé Bütün Pasta
1.300,00 ₺

Divan Opéra Bütün Pasta

Enfes kahve aroması, yoğun bitter çikolata ve bademli pandispanyanın muhteşem birlikteliği : Divan Opéra Pasta
1.300,00 ₺

Divan Special Çilekli Bütün Pasta

Divan’ın çikolata ve çileği buluşturduğu bir başka özel lezzet: Divan Special Çilekli Pasta
1.300,00 ₺

Divan Tutti Frutti Bütün Pasta

Ananas, armut, kivi, çilek, siyah üzüm'den oluşan bu harika dekorlu pasta, lezzeti kadar şıklığıyla da dikkat çekiyor
1.300,00 ₺

Rokoko Bütün Pasta

Kırmızı vişnelerle göz alıcı bir kontrast yaratan beyaz pasta kremasıyla kaplı geleneksel ve benzersiz bir Divan tarifi: Rokoko Pasta
1.300,00 ₺

Kestaneli Bütün Pasta

Kış aylarının vazgeçilmezi kestanenin, rom ve çikolata ile uyumundan oluşan, bir dahaki kışa kadar kolay bulunmayacak eşsiz lezzet. *Alkol içerir.
1.300,00 ₺

Özel Damak Zevklerine Uygun Bütün Pastalar Divan’da!


Tüm damak tatlarına hitap eden Divan Pastanesi, özel bütün pasta seçenekleri ile sizi bekliyor. 1956'dan bu yana şıklık ve ustalığın bir araya geldiği Divan, her biri özenle hazırlanan pastaların satışını gerçekleştiriyor. Yetenekli şeflerin elinden çıkan her dilim, sofralarda şaheser haline geliyor. Divan bütün pasta, konuklarınıza enfes sunumlar yapmak için mükemmel bir alternatif oluyor. Lezzetlerin zengin dünyasını keşfetmek için maharetli dokunuşlarla hazırlanan pastalar arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Özel damak zevklerine uygun geniş bir bütün pasta yelpazesi sunan Divan Pastaneleri, dilediğiniz lezzeti yakalayabileceğiniz pek çok seçenek bulunduruyor. Çikolataseverler için bir rüya olan bütün pastalardan taze meyvelerle süslenmiş tatlara kadar birçok alternatif mevcut. Damakları mest eden bu eşsiz sanat eserlerini deneyimleyerek lezzet yolculuğunuzu zenginleştirebilirsiniz.


Birbirinden Enfes Bütün Pasta Çeşitleri


Lezzet alternatifleri ile öne çıkan Divan Pastanesi, büyük bir özveri ve yaratıcılıkla hazırladığı bütün pastaların her birinde farklı bir tat saklıyor. Bu enfes tatlılar, özel günlerinizi kutlamak veya anlık tatlı ihtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel bir seçenek oluyor. Farklı lezzetlerin bir araya geldiği bütün pasta çeşitleri arasında şu alternatifler yer alıyor:

 • Draje fıstıklı
 • Çilekli
 • Klasik
 • Vişne likörlü
 • Antep fıstıklı
 • Vişneli ve kakaolu
 • Frambuazlı
 • Kahveli
 • Bademli
 • Yoğun bitter çikolatalı
 • Meyveli
 • Kestaneli


Damak zevkinize hitap edecek ve size unutulmaz tatlar sunacak bu geniş çeşitlilik arasında daha birçok seçenek bulunuyor. Divan Pastanesi'nin geniş yelpazesi içerisinden beklentilerinize uygun pastayı seçebilirsiniz.


Bütün Pasta Hediye Seçimi


Hayal gücünüzü tatlı bir yolculuğa davet eden Divan Pastanesi'nin bütün pasta seçenekleri, farklı beğenilere hitap etmek için hazırlanmış özel tasarımlarla dolu. Bu tatlılar, sevdikleriniz veya kendinize içinizden gelen herhangi bir an hediye edilebilecek bir nitelik taşıyor. Söz konusu yaratıcı ürünler arasında çikolata kaplı enfes draje fıstıkları ile çıtır çıtır lezzete sahip olan Pistachio Pasta yer alıyor. Özel reçetesi ile yoğun bir çikolata şöleni sunan klasik bütün pasta ise bitter çikolata ve fındık pralini sayesinde ağızlarda unutulmaz bir tat bırakan diğer hediye seçeneği oluyor. Krep parçaları ve Antep fıstığı ile zenginleştirilmiş bir lezzet olan Blackforest bütün pasta, vişne ile kakaolu pandispanyanın sihirli birleşimi. Çikolata tutkunlarına verilebilecek mükemmel bir seçenek olan Divan Opera pasta ise sizlere enfes kahve aroması ile yoğun bitter ve bademli pandispanyanın muhteşem uyumunu sunuyor. Kaliteli malzemelerin özgün birliktelikleri ile elde edilen bu ürünler, tadıyla ve görünümüyle öne çıkıyor. Birbirinden güzel dekorlara sahip olan bütün pastalar, özel anlarınızın şıklığını tamamlamak ve sevdiklerinizin gönlünde kalıcı bir iz bırakıyor. Herkesin damak zevkine uygun bütün pasta çeşitleri içerisinden dilediğiniz seçeneği hediye olarak sunabilirsiniz.


Bütün Pasta Fiyatları


Çeşitli faktörlere bağlı olarak belirlenen bütün pasta fiyatlarını etkileyen en önemli noktalardan biri boyutu oluyor. Pastanın yapımında kullanılan malzeme miktarı ve tadıyla doğru orantılı olan bu etken, maliyetin artmasına sebep olabiliyor. Bir el sanatı olan bütün pasta hazırlığında daha karmaşık tasarımların kullanması, daha fazla işçilik gerektiriyor. Fiyatların belirlenmesinde rol alan bir faktörlerden bir diğeri ise kaliteli malzeme kullanımı oluyor. Divan Pastaneleri, her üründe nitelikli malzemelere yer verdiği için özellikle egzotik meyvelerle donatılmış bütün pasta gibi tatlıların fiyatında artış olabiliyor. Pastanın tadı ve dokusu kullanılan malzemelerin kalitesine dayandığı için özel çikolata veya baklava cheesecake içerisinde görülen Antep fıstığı gibi ürünler de fiyatı etkiliyor. Daha fazla misafire sunulabilecek miktara sahip olan ürünlerin genellikle fiyatları da yüksek oluyor. Bütün pasta çeşitlerinin tasarımı ve üzerindeki süslemeler, sanatsal değerini artırdığı için ürünü daha özel kılıyor. Her bir pasta, kendine özgü bir hikaye anlattığından fiyatları da bu bütünün bir parçası. Bütün pasta fiyatlarını incelerken tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak beklentilerinizi karşılayan bir tercihte bulunabilirsiniz.