Arama

Zencefilli Lokum - Tin Box

Yoğun zencefil aroması ile tazeleyici lokum tarifini bir araya getiren nefis Divan lezzeti Zencefilli Lokum, tek tek özenle paketlenmiş, özel tasarım kutusunda sizlerle!
*
175,00 ₺
Kargonuz 22.07.2024 tarihinde kargoya verilecek ve kargonuz yaklaşık 3 iş günü içerisinde teslim edilecektir.
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Güllü Limonlu Lokum - Tin Box

Gül suyu ve limon gibi şifalı aromalarla hazırladığımız Güllü Limonlu Lokum, tek tek özenle paketlenmiş, özel tasarım kutusunda sizlerle!
175,00 ₺

Fıstıklı Lokum - Tin Box

Çifte kavrulmuş taptaze Antep fıstığıyla hazırlanmış, klasikleşmiş bir lezzet: Divan Fıstıklı Lokum, tek tek özenle paketlenmiş, özel tasarım kutusunda sizlerle!
175,00 ₺

Bademli Lokum - Tin Box

Kavrulmuş bademlerle bezeli Divan Bademli Lokum, tek tek özenle paketlenmiş, özel tasarım kutusunda sizlerle!
175,00 ₺

Narlı Fıstıklı Lokum - Tin Box

Çifte kavrulmuş Antep fıstıklarıyla hazırlanmış enfes nar aromalı Divan lokumları tek tek özenle paketlenmiş, özel tasarım kutusunda sizlerle!
190,00 ₺

Hurmalı Lokum - Tin Box

Hurma ile hazırlanan taptaze bir Divan lezzeti: Hurmalı Lokum, tek tek özenle paketlenmiş, özel tasarım kutusunda sizlerle!
190,00 ₺

Madlen Çikolata - Paketli

Sofistikle ambalajı, şık sunumu ve eşsiz lezzetiyle Paketli Madlen Çikolata
240,00 ₺

Yoğun zencefil aroması ile tazeleyici lokum tarifini bir araya getiren nefis Divan lezzeti Zencefilli Lokum; bu kez kolay muhafaza etmeniz ve servislerinizde daima taptaze lokumlar sunabilmeniz için tek tek paketlenerek doldurulan özel kutularında sunuluyor.

 

Neden Tercih Etmelisiniz?

Doğala özdeş zencefil aromasıyla hazırlanan bu enfes tarif, farklı tatlar arayanlar için ideal. Zencefilin keskin tadını yumuşatan özel formülü sayesinde, her lokmada tazeleyen ve aynı tadı veren Zencefilli Lokum, geleneksel lokum tarifini modern ve iddialı aromalarla yeniden yorumluyor. Bu cesur yorumla tanışmak için tek yapmanız gereken şık kutusunu aralamak olacak.

 

Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Oldukça keskin ve ferahlatıcı bir aromaya sahip Zencefilli Lokum’u Tin Box tasarımı sayesinde mutfağınızda uzun süreli olarak misafir edebilirsiniz. Böylece canınız çektiği her an, tek tek paketlenen enfes lokumları tatma şansına erişebilirsiniz.