Arama

Maalesef - bu ürün artık mevcut değil

Trüf Şöleni

Divan’ın çikolata ustaları tarafından özenle yapılan, içi yumuşacık ganaj, dışı yoğun çikolata ile kaplanmış enfes bir lezzet... Bitter, sütlü ve beyaz çikolatalı el yapımı trüflerden oluşan Trüf Şöleni keşfedilmeyi bekliyor.
*
220,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Florantine - Krokanlı Bademli Bar

Bademin balla tatlandırıldığı bu lezzetli kurabiye, şefimiz Ludwig Hely tarafından yeniden yorumlandı. Şimdi her an yanınızda taşıyabilmeniz için paketlenmiş hali ile sizlerle...
39,00 ₺

Macaron 12'li Kutu

Divan uzmanlığıyla yeniden yorumladığımız bu eşsiz parizyen tarifi; frambuaz, çikolata, fıstık, çarkıfelek meyvesi, karamel, Türk kahvesi, vanilya, limon, mandalina, çilek, portakal veya gül aromalarıyla tercih edebilirsiniz.
108,00 ₺

Macaron 6'lı Kutu

Bu lezzet; frambuaz, çikolata, fıstık, passion fruit, karamel, Türk kahvesi, vanilya, limon, mandalina, çilek, portakal veya gül olmak üzere farklı birçok aroma ile tercih edilebilir.
54,00 ₺

Chocofresh Çilek

FreezeDry teknolojisi kullanılarak özenle kurutulan çilekler, bitter çikolata ile kaplandı; özel ambalajında tek tek ayrı paketlendi
45,00 ₺ 27,00 ₺

Çikolata Kaplı Likörlü Vişne

85 gr

 

Enfes Divan Çikolatasıyla Kaplı Likörlü Taze Vişne Taneleri
54,00 ₺

Divan Klasik Bütün Pasta

Divan'ın özel reçetesi bitter çikolata ve fındık pralini ile hazırlanan yoğun kremasıyla ağzınıza layık bir çikolata şöleni : Divan Klasik Pasta
129,00 ₺

Trüf Şöleni içinde yumuşacık ganaj, dışında yoğun çikolata ile kaplanmış enfes bir lezzet, çikolatanın en güzel hali: Trüf Çikolata… Bitter, sütlü ve beyaz çikolatadan oluşan bu eşsiz seçki keşfedilmeyi bekliyor.

Neden Trüf Şöleni'ni Tercih Etmelisiniz?

Divan’ın en leziz tariflerinden trüf çikolataları;  yumuşak ganajlı bitter, sütlü ve beyaz çikolata ile kaplanmış ve dekorlanmış müthiş trüf çikolatalar sizleri bekliyor. 

Trüf Şöleni'ni Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Divan’a özel tarifle hazırlanan leziz  trüf çikolatalar ve çikolata kaplı drajelerden oluşan bu özel kutu; lezzeti kadar şık görünümüyle de hem atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz hem de ikramlarınızda yer verebileceğiniz müthiş bir alternatif sunuyor.

Ürün etiketleri