Arama

SENİN YILIN SENİN ZAMANIN

Göre sırala

Kestaneli Buche Pasta

Baş rolünde kestanenin yer aldığı, şık ve modern tasarımıyla her dönemin vazgeçilmezi 'Kestaneli Buche Pasta' keşfedilmeye hazır.
235,00 ₺

Kurabiye Ev

Anı yaşadığınız her zaman sizin yılınız! Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz nice lezzetli anlarda size eşlik edecek, yılbaşına özel olarak hazırlanan zencefil ve tarçının en lezzetli hali nam-ı diğer "Ginger Bread House", yılbaşı özel tasarımı ile keşfedilmeyi bekliyor.
250,00 ₺ 200,00 ₺

Arabalı Noel Baba Çikolata

Enfes Divan Çikolatasıyla hazırlanan, Arabalı Noel Baba figürü ve şık kutusu ile tatlı bir yeni yıl hediyesi!
95,00 ₺ 76,00 ₺

Stollen Ekmeği

15.yy'dan bu yana Almanya'nın yeni yıl sofralarının vazgeçilmezi olan Stollen Ekmek; meyve şekerlemesi, portakal ve baharatlar ve Rom (anason, tarçın, zencefil, muskat, kakule) ile özenle hazırlanıyor. *Alkol içerir.
120,00 ₺ 96,00 ₺

Panettone Kek

15.yy'da İtalya'da doğan ve yılbaşının simgelerinden biri haline gelmiş bu özel kek, size en taze baharatların müthiş aromasını sunuyor. Beş çeşit baharat (muskat, anason, kakule, tarçın, zencefil), Divan'ın özel bitter çikolata parçacıkları ve portakal ile zenginleştirilen bu muhteşem lezzet; İtalya'dan gelen 50 yıllık doğal maya ile mayalandırılıyor. 24 saat dinlendirilip işlenerek, ancak 48 saatte siz,lere servis edilecek kıvama ulaşıyor. Panettone, yeni yıl sofralarının vazgeçilmezi!
150,00 ₺

Kestaneli Buche Porsiyon Pasta

Divan'ın yılbaşı geleneklerinden biri haline gelen Buche Pasta, içerigindeki kestane püresi ve Divan uzmanlığı ile enfes bir lezzet olarak 2022 yılı için yenilendi! Buche pastayı küçük porsiyonlarla tercih edenler için bu enfes lezzeti aynı tarif ve dekorla tek porsiyon pasta olarak hazırladık.
40,00 ₺