Arama

Quark Cake Porsiyon Pasta

Porsiyon
*
29,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Divan Foret Noire Porsiyon Pasta - Karaorman - Blackforest

Divan Forêt Noire Porsiyon Pasta

YENI! Porsiyon
29,00 ₺
Frambuaz Porsiyon Pasta

Frambuaz Porsiyon Pasta

Porsiyon
29,00 ₺
Divan Noix Porsiyon Pasta

Divan Noix Porsiyon Pasta

Porsiyon
29,00 ₺
Picture of Petit Four Éclair - Mini Çikolatalı
Pistachio Porsiyon Pasta

Pistachio Porsiyon Pasta

Porsiyon
29,00 ₺
Marigny Porsiyon Pasta

Marigny Porsiyon Pasta

Porsiyon
29,00 ₺

Quark Cake Porsiyon Pasta

Kısa bir süre önce tanıştığımız; özellikle diyet ve sağlıklı yaşamın önemli bir parçası haline gelen quark, bu kez cheesecake tariflerini tazelemek ve daha hafif bir tatlı alternatifi sunmak üzere Quark Cake Porsiyon Pasta tarifinde karşımıza çıkıyor. Yüksek protein ve kalsiyum oranına sahip orman meyveleriyle hazırlanmış sosla süslenen bu özel lezzet; tadımlık porsiyonuyla damaklarınızı tazelemeye geliyor.

 

Neden Quark Cake Porsiyon Pasta Tercih Etmelisiniz?

Sütün kefir ile mayalanmasıyla ortaya çıkan quark, bir süredir diyetlerde ve yaz tatlılarında kullanılan yepyeni ve sağlıklı bir lezzet. Cheesecake tarifinde krem peynir ya da labne yerine tercih edildiğinde ise ortaya hem oldukça yoğun hem de sağlıklı bir lezzet çıkıyor. Divan’ın özel reçetesi cheesecake tarifimizde yakaladığımız bu yeni tadı, herkesin rahatlıkla tüketebileceği tek kişilik porsiyonlara böldük ve sizler için leziz mi leziz Quark Cake Porsiyon Pastaları yarattık. Tereyağıyla hazırladığımız taban üstüne, quark kremasını ekledik; cheesecake’imizi yüksek vitamin deposu orman meyveleri ve enfes frambuaz sos ile süsledik. Sonuç, beklediğimizden de leziz oldu!

 

Quark Cake Porsiyon Pasta'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Tek kişilik porsiyonlar halinde sunulan Quark Cake Porsiyon Pasta, en özel buluşmaların yanı sıra aniden gelen misafirlerinizi mutlu etmek için de leziz çözümler sunuyor. Tek bir porsiyonla asla yetinemeyeceğiniz bu lezzeti sevdiklerinizle de paylaşmak isterseniz doyurucu Quark pasta dilimlerimizle kendi kombinasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Böylece sofralarınızı da çok daha şık bir hale getirebilir ve sunumlarınızı renklendirebilirsiniz.

 

*Taze meyveler ile hazırlanan Divan Pastalarının dekorları mevsimsel olarak farklılıklar gösterebilir.