Arama

Pistachio Porsiyon Pasta

Porsiyon
*
32,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Divan Noix Porsiyon Pasta

Divan Noix Porsiyon Pasta

Porsiyon
32,00 ₺
Marigny Porsiyon Pasta

Marigny Porsiyon Pasta

Porsiyon
32,00 ₺
Divan Foret Noire Porsiyon Pasta - Karaorman - Blackforest

Divan Forêt Noire Porsiyon Pasta

YENI! Porsiyon
32,00 ₺
Divan Prive Porsiyon Pasta

Divan Privé Porsiyon Pasta

YENI! Porsiyon
32,00 ₺
Frambuaz Porsiyon Pasta

Frambuaz Porsiyon Pasta

Porsiyon
32,00 ₺
Picture of Petit Four Éclair - Mini Çikolatalı

Pistachio Bütün Pasta

Antep fıstığı ve çikolata… Bu ikilinin uyumuyla yetinmedik ve çıtır drajeler ile Divan’ın özel reçetesi bitter çkilolatayı birleştirdik. Pistachio Porsiyon Pasta da işte böyle ortaya çıktı! Tüm çikolata tutkunlarının bu eşsiz hazzı bir üst seviyeye taşıyabilmeleri için özenle tasarlanan bu harika tarif, görünümü kadar iddialı bir lezzete sahip.

 

Neden Pistachio Bütün Pasta Tercih Etmelisiniz?

İsmine ilham veren Antep fıstığı lezzetini, sizlere her bir lokmasında cömert bir biçimde sunmayı kendine görev edinen Pistachio Porsiyon Pasta; çikolata kaplı çıtır drajeler içerisinde yer alan Antep fıstıklarıyla harmanlanmış, enfes bitter çikolatalı mousse ile kolay kolay unutamayacağınız bir tarife ev sahipliği yapıyor. Daha ilk bakışta gözlerinizi alacak bitter çikolatalı pasta kaplamasının hemen altında, çıtır Antep fıstıklarıyla bu lezzetli tarifi zahmetsizce bir üst seviyeye taşıyan Pistachio Porsiyon Pasta, besin öğelerini kaybetmeden mükemmel pişirme tekniği ile hayata geçirildi. Tıpkı lezzeti gibi zarif görünümüyle de dikkatleri üzerine çeken bu müthiş tarifi ‘tadımlık’ keşfetmek isteyenler için bir de porsiyon versiyonunu ürettik. Afiyet olsun!

 

Pistachio Bütün Pasta'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Çay saatleriniz, bu zarafeti ve eşsiz lezzeti kesinlikle hak ediyor. Kalabalık olmadığınız anlarda bu lezzetten mahrum kalmamanız için tadımlık Pistachio Porsiyon Pasta’yı sizlere sunuyoruz. Bitter çikolatalı bu tarifi tüketirken ona mutlaka sıcak bir içecekle eşlik etmenizi öneriyoruz.

 

*Taze meyveler ile hazırlanan Divan Pastalarının dekorları mevsimsel olarak farklılıklar gösterebilir.