Arama

Piramit Porsiyon Pasta

Porsiyon
*
32,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Milföy Porsiyon Pasta

Milföy Porsiyon Pasta Sade

Porsiyon
34,00 ₺
Pistachio Porsiyon Pasta

Pistachio Porsiyon Pasta

Porsiyon
32,00 ₺
Divan Prive Porsiyon Pasta

Divan Privé Porsiyon Pasta

YENI! Porsiyon
32,00 ₺
Divan Zeytinli Ciabatta Ekmek

Zeytinli Ciabatta Ekmek

280g
16,00 ₺
Divan Opera Porsiyon Pasta
Picture of Petit Four Éclair - Mini Çikolatalı

Piramit Porsiyon Pasta

Divan’a özel tasarlanmış, çikolatadan bir lezzet üçgeni: Piramit Porsiyon Pasta... Bitter çikolata ile zenginleştirilmiş ganaj ve özel piramit kekleri ile çikolata aşıklarına ithaf edilmiş bir dilim pastaya kimse hayır diyemez.

 

Neden Piramit Porsiyon Pasta Tercih Etmelisiniz?

Divan’ın en özel lezzetlerinden biri olan Piramit Porsiyon Pasta; çikolataya doyacağınız yoğun tarifi damağınızda eşsiz bir tat bırakacak. Midenizi yormayan hafif tarifini oluşturan ve Divan’ın kendine has reçetesiyle hazırlanmış bitter çikolatayla zenginleştirilen ganaj sos nefesinizi kesecek. Piramit formundaki özel pandispanyası arasına yayılan bu leziz sosun üstünde yine aynı lezzetteki kakao tozları eşlik ediyor. Mozaik pasta görünümüne sahip olsa da, içi yumuşacık ve bol çikolata kaplı bu lezzet sizi şaşırtmaya hazır.

 

Piramit Porsiyon Pasta'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Bitter çikolata ile zenginleştirilmiş bu tarifi, tatlı krizlerinizi bastırmak için taze demlenmiş bir çayla birlikte tüketmenizi öneririz. Doyurucu porsiyonu ve lezzetli tarifiyle sıcak içeceklerinizle de müthiş bir uyum yakalayan özel tarifimizin damaklarınızda bırakacağı muhteşem lezzet için soğuk olarak tüketebilirsiniz.