Arama

Frambuaz Porsiyon Pasta

Porsiyon
*
29,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Divan Foret Noire Porsiyon Pasta - Karaorman - Blackforest

Divan Forêt Noire Porsiyon Pasta

YENI! Porsiyon
29,00 ₺
Divan Noix Porsiyon Pasta

Divan Noix Porsiyon Pasta

Porsiyon
29,00 ₺
Pistachio Porsiyon Pasta

Pistachio Porsiyon Pasta

Porsiyon
29,00 ₺
Marigny Porsiyon Pasta

Marigny Porsiyon Pasta

Porsiyon
29,00 ₺
Divan Opera Porsiyon Pasta
Divan Prive Porsiyon Pasta

Divan Privé Porsiyon Pasta

YENI! Porsiyon
29,00 ₺

Frambuaz Porsiyon Pasta

Creme Brulee kremasının eşsiz lezzeti ve ona eşlik eden ferah frambuaz aromasıyla hareketlenen ve ağızda dağılan taptaze bir lezzet: Frambuaz Porsiyon Pasta. Kalbindeki bitter çikolatalı mousse ile zenginleşen bu özel tat, yalnızca lezzeti ile değil şık tasarımıyla da alkışı hak ediyor.

 

Neden Frambuaz Porsiyon Pasta Tercih Etmelisiniz?

İlk lokmasıyla tanıştığınız o an, sizleri Fransa’nın dar sokaklarında sıralanan o leziz kafelerine taşıyacak bu ‘parizyen’ lezzet; Creme Brulee’nin lezzetli ve akışkan tarifi ile frambuazın serinleten aromasını bir araya getiriyor.  Badem aromasıyla zenginleştirilmiş pandispanyaya eşlik eden ve tamamen Divan'a özel reçeteyle hazırlanan bitter çikolatalı iç krema ile zenginleştirilen tarif; süslemelerinde daha sade bir çizgide ilerliyor. Ancak bu lezzetinden ödün vereceği anlamına gelmiyor… Pastaya yoğun aromasını veren bitter çikolatalara atıfta bulunan mini taban süslemelerinin yanı sıra, hemen pastanın en üst kısmında konumlandırılan frambuazlar da, pastanın derinliklerinde sizleri neler beklediğine dair ufak bir ipucu sunuyor.

 

Frambuaz Porsiyon Pasta'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Taze frambuazın ve enfes bitter çikolatanın muhteşem uyumu ile hazırlanan Frambuaz Porsiyon Pasta, kesinlikle ferah eşlikçileri hak ediyor. Gazlı içeceklerin yanı sıra ev yapımı limonata ve soğuk çaylarla da tüketilebilecek bu harika lezzet; her mevsimin vazgeçilmez tatlısı olmaya aday.

 

*Taze meyveler ile hazırlanan Divan Pastalarının dekorları mevsimsel olarak farklılıklar gösterebilir.