Arama

Divan Privé Porsiyon Pasta

YENI! Porsiyon
*
32,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Divan Foret Noire Porsiyon Pasta - Karaorman - Blackforest

Divan Forêt Noire Porsiyon Pasta

YENI! Porsiyon
32,00 ₺
Divan Opera Porsiyon Pasta
Pistachio Porsiyon Pasta

Pistachio Porsiyon Pasta

Porsiyon
32,00 ₺
Divan Noix Porsiyon Pasta

Divan Noix Porsiyon Pasta

Porsiyon
32,00 ₺
Frambuaz Porsiyon Pasta

Frambuaz Porsiyon Pasta

Porsiyon
32,00 ₺
Marigny Porsiyon Pasta

Marigny Porsiyon Pasta

Porsiyon
32,00 ₺

 Divan Privé Porsiyon Pasta

Bambaşka bir bitter ustası, mousse kremasıyla çikolatanın en yoğun ve lezzetli hali: Divan Privé Bütün Pasta. Çıtır tabanı üzerinde yoğun çikolatalı mousse kreması, pastanın her bir noktasına nüfuz ediyor. Lezzeti kadar, şık ve sade dekorasyonuyla da tüm çikolata tutkunlarını heyecanlandıran bu yepyeni tarif;  bitter çikolata ile bir türlü barışmayanları da hızlıca kendine aşık edebilecek güce sahip.

 

Neden Divan Privé Porsiyon Pasta Tercih Etmelisiniz?

Divan’ın yepyeni lezzetlerinden Divan Privé Bütün Pasta, daha ilk bakışta çikolata aşkınızı alevlendirecek, oldukça özel bir formüle sahip. Fındık pralini ile hazırlanan özel kaplaması ise ona şık bir görünüm kazandırıyor. Kaplamanın ardında sizleri hem lezzetli hem de oldukça sağlıklı bir formül bekliyor: Hassas pastörizasyon ve soğutma sistemiyle güvenilir bir biçimde hazırlanan eşsiz Divan Special Pasta... Besin ögelerini kaybetmeden özel pişirme tekniğiyle hayat bulan bu tarif, sofralarınıza en taze ve leziz haliyle ulaşmayı başarıyor. Enfes çikolata lezzeti ve muhteşem mousse kreması da tüm bu görkemli tarifi olabilecek en sade biçimde tamamlıyor.


Divan Privé Porsiyon Pasta'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Çikolata krizlerinize birebir olabilecek bu lezzeti dilediğiniz her zaman keyifle tüketebilirsiniz. Yoğun çikolatası ve bol malzemeleri ise ona eşlik edecek serin içeceklerin habercisi olabilir.

 

*Taze meyveler ile hazırlanan Divan Pastalarının dekorları mevsimsel olarak farklılıklar gösterebilir.