Arama

Divan Noix Porsiyon Pasta

Porsiyon
*
32,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Divan Foret Noire Porsiyon Pasta - Karaorman - Blackforest

Divan Forêt Noire Porsiyon Pasta

YENI! Porsiyon
32,00 ₺
Pistachio Porsiyon Pasta

Pistachio Porsiyon Pasta

Porsiyon
32,00 ₺
Frambuaz Porsiyon Pasta

Frambuaz Porsiyon Pasta

Porsiyon
32,00 ₺
Marigny Porsiyon Pasta

Marigny Porsiyon Pasta

Porsiyon
32,00 ₺
Divan Opera Porsiyon Pasta
Divan Fraise Porsiyon Pasta

Divan Noix Porsiyon Pasta

Divan'ın vazgeçilmez Fıstıklı Pastası yepyeni tasarımı ve fıstık rengi dekoru ile favori pastanız olmaya aday; Divan Noix. Fıstıklı pastadan vazgeçemem diyorsanız yepyeni Divan Noix Porsiyon Pastayı mutlaka denemelisiniz. Çıtır krep parçaları ile özenle hazırlanan pasta tabanı üzerinde, Antep fıstığı ile lezzetllendirilmiş enfes kreması tüm fıstık aşıklarına ithaf edildi.

 

Neden Divan Noix Porsiyon Pasta Tercih Etmelisiniz?

Hem bol Antep fıstıklı hem de oldukça hafif bir tarif, tamamen Divan’a özel bir reçeteyle oluşturulan Divan Noix; tarifinde sakladığı Antep fıstığı lezzetini, sizlere her bir lokmasında cömert bir biçimde sunmayı ihmal etmiyor. Divan Noix, beyaz çikolata, kavrulmuş badem, krep parçaları ve fıstık ezmesinden oluşan çıtır bir alt tabana sahip. Bu eşsiz lezzetin üst katmanlarında ise Antep fıstıklı creme brulee ve kakaolu pandispanya ile birlikte sütlü ve bitter çikolatalı mousse aradığınız  çikolata lezzetini, tüm zevk sahibi damaklara takdim ediyor. Pastanın malzeme seçimi ve ölçümlenmesinde gösterilen detaycılığı, bu özel tarifin süslemelerinde de görmek mümkün. Tamamen sade ve leziz bir görünüme sahip bu lezzetli pastanın üzeri fıstıklı glaze sos ile kaplanıyor, fıstık parçaları ile hareketlendiriliyor ve çikolata disk ile ihtiyacı olan ihtişamlı görünümü zahmetsizce sunuyor.

 

Divan Noix Porsiyon Pasta'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Çay saatleriniz, bu zarafeti ve eşsiz lezzeti kesinlikle hak ediyor. Kalabalık olmadığınız anlarda bu lezzetten mahrum kalmamanız için tadımlık Divan Noix Porsiyon Pasta’yı sizlere sunuyoruz. Bol Antep fıstıklı bu tarifi tüketirken ona sıcak bir içecekle eşlik etmenizi öneriyoruz.

 

*Taze meyveler ile hazırlanan Divan Pastalarının dekorları mevsimsel olarak farklılıklar gösterebilir.