Arama

Divan Bella Bütün Pasta

İsmi gibi kendisi de güzel Bella, muz, vanilya ve çikolata üçlüsünü muhteşem bir pasta tarifinde incelikle bir araya getiriyor.
*
158,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Divan Tuzlu Kurabiye Kutusu 500g

Tuzlu Kurabiye

500 g
48,00 ₺
Divan Karışık Tatlı ve Tuzlu Kurabiye Kutusu 500g
Pistachio Porsiyon Pasta

Pistachio Porsiyon Pasta

Porsiyon
29,00 ₺
Makaron Hediyelik - Küçük Boy
Picture of Zeytinli Çıtır

Zeytinli Çıtır

90 g
34,00 ₺
Picture of Orijin Tabletler

Orijin Tabletler

50 gr
23,00 ₺ 14,00 ₺

Divan Bella Bütün Pasta

Çilek ve vişneden sonra, çikolataya eşlik eden en lezzetli aromalardan biri olan muz; bu özel tarifte akışkan çikolata sosuyla buluşuyor ve nihayetinde yemeden duramayacağınız leziz ve bir o kadar hafif bir lezzet ortaya çıkıyor: Bella Bütün Pasta. İsmi gibi kendisi de güzel Bella, muz, vanilya ve çikolata üçlüsünü muhteşem bir pasta tarifinde incelikle bir araya getiriyor. Çabasız güzellik bu olsa gerek…

 

Neden Divan Bella Bütün Pasta Tercih Etmelisiniz?

Divan'ın özel vanilyalı pastacılık kremasıyla, muz ve akışkan çikolatanın harika uyumu, Bella’nın muhteşem formülünü oluşturuyor. Tabaınında kullanılan enfes milföy, çıtır ekler hamuru topları ve bu eşsiz pastanın lezzetine lezzet katan, Divan uzmanlığıyla hazırlanmış vanilyalı taze pastacı kreması ve taze muz dilimlerinin sunduğu kat kat artan lezzet şöleni sizleri bekliyor. Bu şölenin en şık habercisi ise Divan dokunuşuyla hazırlanan benzersiz dekoru oluyor. Çikolata aromasına karşın muzun hafif ve besleyici tadı da, bu muhteşem şöleni bambaşka bir boyuta taşıyor.

 

Divan Bella Bütün Pasta'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Meyveli pasta tarifleri genellikle bahar ve yaz aylarında tercih edilse de, Bella Bütün Pasta her mevsimde tüketilebilecek oldukça hafif bir tarife sahip. Çay saatlerinizi renklendirecek bu pasta, hareketli tasarımıyla sürprizlerinize ve kutlamalarınıza da renk katabilir.

 

*Taze meyveler ile hazırlanan Divan Pastalarının dekorları mevsimsel olarak farklılıklar gösterebilir.