Arama

Maalesef - bu ürün artık mevcut değil

Pembeli Köşk

Zarif ve göz alıcı çiçeği, ona eşlik eden 3 katlı klasik kurdeleleriyle oldukça sade bir görünüm sunan ‘Pembeli Köşk’ Özel Gün Pastası; isminden de anlayacağınız üzere, pembe tonlarında hazırlanmış ve köşkü andıran şık tasarıma sahip bir doğum günü pastası. Bu klasik görünümünün altında; parça çikolatalı, fıstıklı - çikolatalı, çikolatalı - krokanlı veya fıstık krokanlı olarak tercih edilebilen pasta kreması ve yine sade ya da çikolatalı olarak tercih edebileceğiniz pandispanya seçenekleri sunuluyor. Nişan, düğün ya da özel kutlamalar için de tercih edebileceğiniz Pembeli Köşk özel tasarım pasta, istediğiniz şekilde kişiselleştirebileceğiniz, sade ve şık bir seçenek.
*
*
*
630,00 ₺
Bu ürün en erken 2 gün sonrasına sipariş verilebilir.
i h

Pembeli Köşk Özel Gün Pastası

Zarif ve göz alıcı çiçeği, ona eşlik eden 3 katlı klasik kurdeleleriyle oldukça sade bir görünüm sunan ‘Pembeli Köşk’ Özel Gün Pastası; isminden de anlayacağınız üzere, pembe tonlarında hazırlanmış  ve köşkü andıran şık tasarıma sahip bir doğum günü pastası. Bu klasik görünümünün altında; parça çikolatalı, fıstıklı - çikolatalı, çikolatalı - krokanlı veya fıstık krokanlı olarak tercih edilebilen pasta kreması ve yine sade ya da çikolatalı olarak tercih edebileceğiniz pandispanya seçenekleri sunuluyor. Nişan, düğün ya da özel kutlamalar için de tercih edebileceğiniz Pembeli Köşk özel tasarım pasta, istediğiniz şekilde kişiselleştirebileceğiniz, sade ve şık bir seçenek.

 

*Her biri el yapımı ve özel dekorlu olan Divan Pastalarının tasarımları kendi içlerinde küçük farklılıklar gösterebilir.