Arama

Maalesef - bu ürün artık mevcut değil

Yaş 21

*
*
*
*
336,00 ₺
Bu ürün en erken 2 gün sonrasına sipariş verilebilir.
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Tuzlu Kurabiye

Zeytin Ezmeli Ayçekirdekli Rulo, Mini Simit, Burgu, Yeşil zeytinli Kurabiye, yepyeni Parmesanlı Kurabiye, enfes ve farklı Anasonlu Kurabiye, nohutun un haline getirilmesiyle hazırlanan Nohutlu Yulaflı Kurabiye ve benzersiz lezzetiyle Fesleğenli Kurabiye keşfedilmeyi bekliyor. *Kutu içerisinde bulunan kurabiye çeşitleri pastanelerin günlük ürün çeşitliliğine göre değişiklik gösterebilir.
58,00 ₺

Tatlı Kurabiye

Çikolata Kaplı Breçel, Dilli Şokola, Tarçınlı Kurabiye, Un Kurabiyesi ve yepyeni Divan tarifleriyle; portakal dolgulu bitter çikolata kaplı Jaffa kurabiye, yulaflı ve üzümlü Aztec kurabiye, fındık ve badem dolu Nut Nut kurabiye ve daha niceleri! *Kutu içerisinde bulunan kurabiye çeşitleri pastanelerin günlük ürün çeşitliliğine göre değişiklik gösterebilir.
77,00 ₺

Çocuk Çikolatası - Tohum Otizm Vakfı

Lezzet Dolu Kutularla Otizme Destek Olun!

Divan Çocuk Çikolatası Kutusunun içerisinde farklı şekillerde 3 adet sütlü çikolata, 2 adet bitter çikolata, 1 adet beyaz çikolata, 6 adet boyama kalemi ve 5 sayfalı boyama kitabı bulunmaktadır.
99,00 ₺

Yaş 21 Özel Gün Pastası

İnsan hayatının önemli dönüm noktalarından biri olan 21 yaş, genellikle gençlerin üniversite hayatlarını sonlandırdıkları ve meslek yaşamına ‘merhaba’ dedikleri önemli bir döneme işaret eder. 21 yaş, sorumluluktur, heyecandır, yeni maceralardır ve en önemlisi de kendinizle tanıştığınız yeni bir dönemin başlangıcıdır. Birçok genç için bu denli önem arz eden, yaşamın 21. yılına özel bir pasta tarifi hazırlamamak olmazdı öyle değil mi? Divan uzmanlığıyla hazırlanan bu müthiş pasta, bu yaşın coşkusunu sonuna dek yansıtabilmesi adına pembe ve kahverengi tonlarında hazırlandı. Kutlamaları canlandırmak üzere, en az 21 yaş kadar canlı süslemelerle renklendirildi.  8 kişilik servis kapasitesine sahip bu enfes lezzet; parça çikolatalı, fıstıklı - çikolatalı, çikolatalı - krokanlı veya fıstık krokanlı kremayla da tercih edilebiliyor. Tıpkı hayattaki seçimleriniz gibi bu pasta tarifindeki seçimleri de 21. yaşını kutlayacak gençlerimize ya da onları en az kendileri kadar yakından tanıyan sevdiklerine bıraktık. Böylece 21. yaşınız kadar özel bir pasta tarifi sunmuş olduk. Nice 21. Yaşlara ve ne mutlu hep 21 kalanlara!

 

*Her biri el yapımı ve özel dekorlu olan Divan Pastalarının tasarımları kendi içlerinde küçük farklılıklar gösterebilir.