Arama

Maalesef - bu ürün artık mevcut değil

Sonsuz Aşk

Aşkın büyüsüyle bir araya gelmiş tüm çiftlerin en özel günlerine anlam katmak üzere tasarlanan ‘Aşk Büyüsü’ Özel Gün Pastası, her bir detayı incelikle düşünülmüş özel dekorlarıyla mutlu anlarınıza eşlik edecek. Aşklarını sinema filmi tadında yaşayan tüm aşıklardan ilham alarak tasarlanan ‘Aşk Büyüsü’, bu sonsuz filmin başlangıç tarihini not düştüğü klaket ile ‘açılış’ yapıyor. Devamında ise, mutlu anlarınızı en naif haliyle resmeden film şeridi formunda pasta gövdesi ve çevresini saran minik kalpler pastanın dekoruna duygusal detaylar ekliyor. Sevdiklerinize unutulmaz bir doğum günü sunmak; söz, nişan ya da yıldönümü kutlamak için, ‘Aşk Büyüsü’ tasarımının naif detaylarından yardım alabilirsiniz. 15 kişilik tasarlanan bu özel pastayı ihtiyaç ve isteklerinize göre şekillendirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.
*
*
*
*
504,00 ₺
Bu ürün en erken 2 gün sonrasına sipariş verilebilir.
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Tuzlu Kurabiye

Zeytin Ezmeli Ayçekirdekli Rulo, Mini Simit, Burgu, Yeşil zeytinli Kurabiye, yepyeni Parmesanlı Kurabiye, enfes ve farklı Anasonlu Kurabiye, nohutun un haline getirilmesiyle hazırlanan Nohutlu Yulaflı Kurabiye ve benzersiz lezzetiyle Fesleğenli Kurabiye keşfedilmeyi bekliyor. *Kutu içerisinde bulunan kurabiye çeşitleri pastanelerin günlük ürün çeşitliliğine göre değişiklik gösterebilir.
58,00 ₺

Sonsuz Aşk Özel Gün Pastası

Aşkın büyüsüyle bir araya gelmiş tüm çiftlerin en özel günlerine anlam katmak üzere tasarlanan ‘Aşk Büyüsü’ Özel Gün Pastası, her bir detayı incelikle düşünülmüş özel dekorlarıyla mutlu anlarınıza eşlik edecek. Aşklarını sinema filmi tadında yaşayan tüm aşıklardan ilham alarak tasarlanan ‘Aşk Büyüsü’, bu sonsuz filmin başlangıç tarihini not düştüğü klaket ile ‘açılış’ yapıyor. Devamında ise, mutlu anlarınızı en naif haliyle resmeden film şeridi formunda pasta gövdesi ve çevresini saran minik kalpler pastanın dekoruna duygusal detaylar ekliyor.  Sevdiklerinize unutulmaz bir doğum günü sunmak; söz, nişan ya da yıldönümü kutlamak için, ‘Aşk Büyüsü’ tasarımının naif detaylarından yardım alabilirsiniz. 15 kişilik tasarlanan bu özel pastayı ihtiyaç ve isteklerinize göre şekillendirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

 

*Her biri el yapımı ve özel dekorlu olan Divan Pastalarının tasarımları kendi içlerinde küçük farklılıklar gösterebilir.