Arama

Pistachio Bütün Pasta

6-8 Kişilik
*
158,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Divan Tuzlu Kurabiye Kutusu 500g

Tuzlu Kurabiye

500 g
48,00 ₺
Milföy Porsiyon Pasta

Milföy Porsiyon Pasta Sade

Porsiyon
30,00 ₺
Picture of Susamlı Flüt Kraker

Susamlı Flüt Kraker

215 gr
34,00 ₺
Vişneli Mekik - 365g

Vişneli Mekik

365 gr
48,00 ₺
Çilekli Bütün Pasta

Çilekli Bütün Pasta

6-8 Kişilik
158,00 ₺
Picture of Mini Acıbadem Kurabiyesi

Mini Acıbadem Kurabiyesi

200 gr
25,00 ₺

Pistachio Bütün Pasta

Drajelerle kaplı; çıtır çıtır, bol çikolatalı ve bir o kadar da yakışıklı bir lezzet: Pistachio Bütün Pasta. Antep fıstığını çikolatadan ayrı düşünemiyorsanız, doğru satırları okuyor ve doğru pastaya göz atıyorsunuz. Bitter çikolatası ve fındık pralin ile ona eşlik eden çikolatalı fıstık drajelerlehareketlendirilen bu inanılmaz lezzet, tüm çikolata aşıklarına ithaf edildi.

 

Neden Pistachio Bütün Pasta Tercih Etmelisiniz?

Hem yoğun çikolatalı hem de oldukça hafif bir tarif, tamamen Divan’a özel bir reçeteyle oluşturulan Pistachio; isminde sakladığı Antep fıstığı lezzetini, sizlere her bir lokmasında cömert bir biçimde sunmayı ihmal etmiyor. Çikolata kaplı çıtır drajeler içerisinde yer alan Antep fıstıklarıyla harmanlanmış yoğun bitter çikolatalı mousse ise aradığınız  çikolata lezzetini, tüm zevk sahibi damaklara takdim ediyor. Pastanın malzeme seçimi ve ölçümlenmesinde gösterilen detaycılığı, bu özel tarifin süslemelerinde de görmek mümkün. Tamamen sade ve leziz bir görünüme sahip bu lezzeti adeta taçlandıran, ince çikolata şeritleriyle oluşturulmuş çikolata halkası; Pistachio Bütün Pasta’ya ihtiyacı olan ihtişamlı görünümü zahmetsizce sunuyor.

 

Pistachio Bütün Pasta'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Pasta tercihiniz daima çikolatalı pastalardan yana oluyorsa, Pistachio Bütün Pasta size aradığınız yoğun çikolata aromasını sunacak. Üstelik bu yoğun çikolata tadıyla sınırlı kalmayıp, çikolata kaplı drajeler içerisinde servis edilen Antep fıstığı lezzetiyle de sürpriz bir biçimde tanıştıracaktır. Biz onu güzel bir kutlamada ya da çok özel bir doğum gününde sofranın tam ortasında görebiliyoruz. Yanında ise mutlaka sıcak içeceklerin ikram edilmesini tavsiye ediyoruz.

 

*Taze meyveler ile hazırlanan Divan Pastalarının dekorları mevsimsel olarak farklılıklar gösterebilir.