Arama

Divan Special Çilekli Bütün Pasta

Divan’ın çikolata ve çileği buluşturduğu bir başka özel lezzet: Divan Special Çilekli Pasta
*
1.300,00 ₺
Kargonuz 17.06.2024 tarihinde kargoya verilecek ve kargonuz yaklaşık 3 iş günü içerisinde teslim edilecektir.
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Tuzlu Kurabiye

Mahlepli Susamlı, Tahıllı Baharatlı, Peynirli Otlu, Deniz Tuzlu Bretzel, Yeşil zeytinli Kurabiye, Sosisli Kurabiye, nohutun un haline getirilmesiyle hazırlanan Nohutlu Yulaflı Kurabiye ve benzersiz lezzetiyle Fesleğenli Kurabiye keşfedilmeyi bekliyor. *Kutu içerisinde bulunan kurabiye çeşitleri pastanelerin günlük ürün çeşitliliğine göre değişiklik gösterebilir.
350,00 ₺

Karışık Tatlı Tuzlu Kurabiye

Çikolata Kaplı Breçel, Dilli Şokola, Tarçınlı Kurabiye, Bademli Un Kurabiyesi ve yepyeni Divan tarifleriyle; portakal dolgulu bitter çikolata kaplı Jaffa gibi tatlı kurabiye çeşitleri ve Mahlepli Susamlı, Tahıllı Baharatlı, Peynirli Otlu, Deniz Tuzlu Bretzel, Yeşil zeytinli Kurabiye, Sosisli Kurabiye, nohutun un haline getirilmesiyle hazırlanan Nohutlu Yulaflı Kurabiye ve benzersiz lezzetiyle Fesleğenli Kurabiye keşfedilmeyi bekliyor. *Kutu içerisinde bulunan kurabiye çeşitleri pastanelerin günlük ürün çeşitliliğine göre değişiklik gösterebilir.
420,00 ₺

Petit Four Éclair - Mini Çikolatalı

Petit Four Éclair - Mini Çikolatalı; Divan'ın enfes bitter çikolatası ile ekler tarifinin lezzetini sizler için ikiye katladık
45,00 ₺

Susamlı Flüt Kraker

Enfes tereyağı ve yoğun parmesan peyniri ile hazırlanmış, üzeri bolca susamla süslenmiş lezzet : Susamlı Flüt Kraker
210,00 ₺

Mini Acıbadem Kurabiyesi

Parizyen makaronlara benzerliğiyle bilinen ve tamamen Türk mutfağına özel, enfes bir lezzet: Mini Fındıklı Acıbadem Kurabiyesi. Tekli paketlerde servis edilen bu klasik lezzeti bir de Divan yorumuyla deneyin.
168,00 ₺

Tatlı Kurabiye

Çikolata Kaplı Breçel, Dilli Şokola, Tarçınlı Kurabiye, Bademli Un Kurabiyesi, portakallı, kakaolu biscotti ve yepyeni Divan tarifleriyle; portakal dolgulu bitter çikolata kaplı Jaffa kurabiye ve daha niceleri! *Kutu içerisinde bulunan kurabiye çeşitleri pastanelerin günlük ürün çeşitliliğine göre değişiklik gösterebilir.
420,00 ₺
  • Divan Special Çilekli Bütün Pasta

Divan’ın çikolata ve çileği buluşturduğu bir başka özel lezzet: Divan Special Çilekli Bütün Pasta. Zarif pasta süslemelerinin altında yoğun bitter çikolata kremasıyla kaplı bu özel tarif; hem çilek hem de çikolata aromasını en yoğun biçimde hissedebileceğiniz muhteşem bir lezzet sunuyor. Size de bu benzersiz lezzetin keyfini çıkarmak kalıyor.

 

Neden Divan Special Çilekli Bütün Pasta Tercih Etmelisiniz?

Müthiş bir uyum içinde sunulan çilek-çikolata birlikteliğinde çikolatanın akılçelen bir üstünlüğü olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle; tamamen Divan’a özel bir reçeteyle hazırlanan ve yoğun bitter çikolatasının eşsiz lezzetine odaklanan mousse krema, varlığını bu pastanın her bir diliminde sizlere hissettiriyor. Yine bitter çikolata ve fındık pralin (fındıklı pralin çikolata) ile hazırlanan ve tarifin dış kısmına yayılan özel krema ise bu varlığı destekleyici bir tat sunuyor. Yoğun çikolata ile hazırlanan bu lezzete taptaze çilekler eşlik ediyor.  Hem süslemede hem de pastanın iç kısmında kullanılan çilekler, tarife ince ancak etkili bir tazelik katıyor. Son olarak; tıpkı pastanın genelinde olduğu gibi dekorasyonunda da bitter çikolata kullanılarak hazırlanan sos ve özel kesilmiş süslemeler eşlik ediyor.

 

Divan Special Çilekli Bütün Pasta'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Bu tarifle tanışmak için çikolata aşığı olmanıza gerek yok. Ancak bu tarifi tattıktan sonra siz de gerçek bir çikolata aşığı olabilirsiniz. Ağırlıklı olarak bitter çikolata bakımından yoğun bir tarife sahip Divan Special Çilekli Bütün Pasta, özel günlerin yanı sıra;beş çaylarının ya da öğlen içilen keyif kahvelerinin yanında tercih edilebilir.

 

*Taze meyveler ile hazırlanan Divan Pastalarının dekorları mevsimsel olarak farklılıklar gösterebilir.