Arama

Divan Special Çilekli Bütün Pasta

6-8 Kişilik
*
158,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Divan Ekşi Mayalı Ekmek

Ekşi Mayalı Ekmek

250g
3,50 ₺
Divan Tuzlu Kurabiye Kutusu 500g

Tuzlu Kurabiye

500 g
48,00 ₺
Divan Zeytinli Ciabatta Ekmek

Zeytinli Ciabatta Ekmek

280g
14,50 ₺
Picture of Susamlı Flüt Kraker

Susamlı Flüt Kraker

215 gr
34,00 ₺
Divan Karışık Tatlı ve Tuzlu Kurabiye Kutusu 500g
Divan Jumbo Tahıllı Tost Ekmek

Divan Special Çilekli Bütün Pasta

Divan’ın çikolata ve çileği buluşturduğu bir başka özel lezzet: Divan Special Çilekli Bütün Pasta. Zarif pasta süslemelerinin altında yoğun bitter çikolata kremasıyla kaplı bu özel tarif; hem çilek hem de çikolata aromasını en yoğun biçimde hissedebileceğiniz muhteşem bir lezzet sunuyor. Size de bu benzersiz lezzetin keyfini çıkarmak kalıyor.

 

Neden Divan Special Çilekli Bütün Pasta Tercih Etmelisiniz?

Müthiş bir uyum içinde sunulan çilek-çikolata birlikteliğinde çikolatanın akılçelen bir üstünlüğü olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle; tamamen Divan’a özel bir reçeteyle hazırlanan ve yoğun bitter çikolatasının eşsiz lezzetine odaklanan mousse krema, varlığını bu pastanın her bir diliminde sizlere hissettiriyor. Yine bitter çikolata ve fındık pralin (fındıklı pralin çikolata) ile hazırlanan ve tarifin dış kısmına yayılan özel krema ise bu varlığı destekleyici bir tat sunuyor. Yoğun çikolata ile hazırlanan bu lezzete taptaze çilekler eşlik ediyor.  Hem süslemede hem de pastanın iç kısmında kullanılan çilekler, tarife ince ancak etkili bir tazelik katıyor. Son olarak; tıpkı pastanın genelinde olduğu gibi dekorasyonunda da bitter çikolata kullanılarak hazırlanan sos ve özel kesilmiş süslemeler eşlik ediyor.

 

Divan Special Çilekli Bütün Pasta'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Bu tarifle tanışmak için çikolata aşığı olmanıza gerek yok. Ancak bu tarifi tattıktan sonra siz de gerçek bir çikolata aşığı olabilirsiniz. Ağırlıklı olarak bitter çikolata bakımından yoğun bir tarife sahip Divan Special Çilekli Bütün Pasta, özel günlerin yanı sıra;beş çaylarının ya da öğlen içilen keyif kahvelerinin yanında tercih edilebilir.

 

*Taze meyveler ile hazırlanan Divan Pastalarının dekorları mevsimsel olarak farklılıklar gösterebilir.