Arama

Divan Cheesecake

6-8 Kişilik
*
130,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Divan Tuzlu Kurabiye Kutusu 500g

Tuzlu Kurabiye

500 g
48,00 ₺
Siyez Unlu Poğaça

Siyez Unlu Poğaça

Adet
5,50 ₺
Picture of Petit Four Éclair - Mini Çikolatalı
Divan Çilekli Pötifür

Petit Four Çilekli

250 gr
32,25 ₺
Divan Zeytinli Ciabatta Ekmek

Zeytinli Ciabatta Ekmek

280g
14,50 ₺
Vişneli Mekik - 365g

Vişneli Mekik

365 gr
48,00 ₺

Divan Cheesecake

O ilk görüşte aşk kadar keskin ve nefes kesici bir tarif; yani aşkın en doğal ve en taze hali... Sadeliğiyle baş döndüren cheesecake: Sıra tarifine geldiğinde size bu sade görünümünün ardında oldukça karmaşık hisler sunacak. Tamamen Divan’a özel reçeteyle pişirilen taze vanilyalı kreması ve onunla müthiş bir uyum yakalayan frambuazların bir araya gelerek oluşturduğu mükemmel bir lezzet. Kendine has reçetesiyle fark yaratan cheesecake tarifimiz hem görselliği hem de lezzetiyle suçluluk hissetmeyeceğiniz bir kaçamağın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak.

 

Neden Divan Cheesecake Tercih Etmelisiniz?

Cheesecake tariflerinin kilit noktası malzemeleridir. İyi bir cheesecake tatmak için en iyi malzemeler kadar en taze olanları seçmeniz de önemlidir. Divan’ın kendi özel tarifiyle hazırlanan cheesecake; tamamen doğal malzemelerle, standart kalitede pişirme ve soğutma yöntemine uygun; yağlı, özel tabanlı fırınlarda besin öğelerini kaybetmeden hazırlandı. ükemmel lezzetine ulaşan cheesecake’in, özel kreması ve frambuazla hazırlanan özel sosu ise taze frenk üzümüyle taçlandırıldı.

 

Divan Cheesecake'i Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Cheesecake ferahlatıcı tadı ve muhteşem görünümüyle, özellikle tatlı yerken iki kez düşündüğünüz yaz aylarında sofralarınızı süslemeye değer bir lezzet.  Akşamüstü çaylarında ya da misafir ziyaretlerinde size eşlik edebilecek bu leziz tarif, sıcak yaz akşamlarınızı serinletmek için de sizi bekliyor.

 

*Taze meyveler ile hazırlanan Divan Pastalarının dekorları mevsimsel olarak farklılıklar gösterebilir.