Arama

Blackforest Bütün Pasta

3-4 Kişilik
*
99,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Siyez Unlu Poğaça

Siyez Unlu Poğaça

Adet
5,50 ₺
Divan Tuzlu Kurabiye Kutusu 500g

Tuzlu Kurabiye

500 g
48,00 ₺
Divan Ekşi Mayalı Ekmek

Ekşi Mayalı Ekmek

250g
3,50 ₺
Divan Alman Ekmek

Alman Ekmek

320g
10,50 ₺
Divan Kaşar Peynirli Kruvasan

Kaşar Peynirli Kruvasan

Adet
9,50 ₺
Divan Karışık Tatlı ve Tuzlu Kurabiye Kutusu 500g

Blackforest Bütün Pasta

Vişne ile kakaolu pandispanyanın bir araya geldiği sihirli bir tarif, kara orman pastası olarak da tanıdığımız Black Forest Bütün Pasta... Bu özel pastanın en büyük sırrı, içinde gizlediği vişne taneleri ve enfes vanilyalı kreması.

 

Neden Blackforest Bütün Pasta Tercih Etmelisiniz?

Gelmiş geçmiş en iddialı kara orman pastası tariflerinden biriyle karşı karşıyasınız. Divan’a özel reçeteyle hazırlanan ve velvet kek parçalarıyla hazırlanan süslemeleriyle hareketlendirilmiş bu pastayı; diğer pasta tariflerinden ayıran en önemli özelliği, vanilyalı kreması. Ona eşlik eden vişne taneleri bu harika tarife daha da ferahlatıcı bir tat katıyor. Böylece, kakaolu panfispanya vanilyalı krema ile vişnenin muhteşem uyumu bir kez daha sağlanmış oluyor. ufalanmış velvet cake parçaları ile süslenen bu enfes lezzet, “iç güzellikle” ilgilenenlere hitap ediyor.

 

Blackforest Bütün Pasta'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Avusturya kökenli bu özel pasta tarifi, Divan’ın hassas dokunuşlarıyla yeni bir boyut kazanıyor. Herhangi bir özel gün bahanesine gerek kalmadan, tüm zengin sofralara konuk olabilecek kadar popüler ve bir o kadar da leziz bu tarife yılın hangi mevsimi olursa olsun sofranızda yer verebilirsiniz. Bizim önerimiz ise bu hazzı bir fincan taze kahve ile taçlandırmanız.

 

*Taze meyveler ile hazırlanan Divan Pastalarının dekorları mevsimsel olarak farklılıklar gösterebilir.