Arama

Macaron Hediyelik - Büyük Boy

*
385,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Güllü ve Limonlu Kutu Lokum - 250g ve 500g
Makaron 12'li Kutu

Macaron 12'li Kutu

84,00 ₺
Sade Mekik - 365g

Sade Mekik

365 gr
48,00 ₺
Çikolata Kaplı Güllü Lokum - 275g ve 535g
Çikolata Kaplı Fıstıklı Lokum - 275g
Picture of Susamlı Flüt Kraker

Susamlı Flüt Kraker

215 gr
34,00 ₺

Macaron Hediyelik - Büyük Boy

Büyük mutluluklara eşlik etmek üzere hazırlanmış; lezzeti gibi kendisi de büyük enfes bir kutu: Divan Macaron Hediyelik Büyük Boy. 12 farklı aromada hazırladığımız taptaze, çıtır çıtır makaronlarla dolu bu renkli kutu, en mutlu anlarınızı renklendirmeye hazır.

 

Neden Macaron Hediyelik - Büyük Boy Tercih Etmelisiniz?

Mutluluğunuzu paylaşmak istediğiniz anlarda kelimeler yetersiz kalıyorsa ihtiyacınız olan çok daha renkli ve yoğun bir tat olabilir. Divan’ın özel reçetesiyle yeniden yorumlanan makaronlar size aradığınız yoğun aroma ve lezzeti verirken hem sizin hem de sevdiklerinizin mutlu anlarına en zarif şekilde eşlik edecek. Doğala özdeş frambuaz, çikolata, fıstık, çarkıfelek meyvesi, karamel, Türk kahvesi, vanilya, limon, mandalina, çilek, portakal ve gül aromalarıyla canlandırılan makaron çeşitlerinden dilediğinizi seçerek kendi hediye kutunuzu yaratabilirsiniz.

 

Macaron Hediyelik - Büyük Boy'u Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Doğum günleri, nişan, söz ya da aile davetlerinizde size eşlik etmek üzere hazırlanan bu zarif kutu, sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz en değerli anlara yine en sevdiğiniz aromalarla eşlik etmeye hazır.