Arama

Macaron 8'li Kutu

Divan uzmanlığıyla yeniden yorumladığımız bu eşsiz parizyen tarifi; frambuaz, çikolata, fıstık, çarkıfelek meyvesi, karamel, Türk kahvesi, vanilya, limon, mandalina, çilek, portakal veya gül aromalarıyla tercih edebilirsiniz.
*
69,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Karışık Tatlı Tuzlu Kurabiye

Çikolata Kaplı Breçel, Dilli Şokola, Tarçınlı Kurabiye, Un Kurabiyesi ve yepyeni Divan tarifleriyle; portakal dolgulu bitter çikolata kaplı Jaffa , yulaflı ve üzümlü Aztec, fındık ve badem dolu Nut Nut gibi tatlı kurabiye çeşitleri ve Zeytin Ezmeli Ayçekirdekli Rulo, Mini Simit, Burgu, Yeşil zeytinli Kurabiye, yepyeni Parmesanlı Kurabiye, enfes ve farklı Anasonlu Kurabiye, nohutun un haline getirilmesiyle hazırlanan Nohutlu Yulaflı Kurabiye ve benzersiz lezzetiyle Fesleğenli Kurabiye keşfedilmeyi bekliyor. *Kutu içerisinde bulunan kurabiye çeşitleri pastanelerin günlük ürün çeşitliliğine göre değişiklik gösterebilir.
68,00 ₺

Ekşi Mayalı Ekmek

250g
4,00 ₺

Tuzlu Kurabiye

Zeytin Ezmeli Ayçekirdekli Rulo, Mini Simit, Burgu, Yeşil zeytinli Kurabiye, yepyeni Parmesanlı Kurabiye, enfes ve farklı Anasonlu Kurabiye, nohutun un haline getirilmesiyle hazırlanan Nohutlu Yulaflı Kurabiye ve benzersiz lezzetiyle Fesleğenli Kurabiye keşfedilmeyi bekliyor. *Kutu içerisinde bulunan kurabiye çeşitleri pastanelerin günlük ürün çeşitliliğine göre değişiklik gösterebilir.
58,00 ₺

Siyez Unlu Poğaça

Adet
7,00 ₺

Pralin Çikolata

Fıstık ezmeli, Türk kahveli, kuş üzümlü, ay çekirdekli, bademli, kahveli bademli fındıklı, portakallı ve çarkıfelek meyveli çeşitleriyle sizleri oldukça zengin bir pralin menüsü bekliyor
85,00 ₺

Macaron 8'li Kutu

Parizyen köklerin geleneksel ve doğal Türk aromalarıyla buluştuğu lezzet dolu bir kutu: Macaron 8’li kutu. Makaron tutkunları için Divan tarafından özel olarak hazırlandı ve kolaylıkla tüketebilmeniz için bu şık kutuda bir araya getirildi.

 

Neden Macaron 8'li Kutu Tercih Etmelisiniz?

Fransız mutfağında ‘küçük hamur işleri’ olarak tanıdığımız makaronlar, porsiyonlarının aksine oldukça büyük lezzete sahip. Divan uzmanlığıyla yeniden yorumladığımız bu eşsiz parizyen tarifi; frambuaz, çikolata, fıstık, çarkıfelek meyvesi, karamel, Türk kahvesi, vanilya, limon, mandalina, çilek, portakal veya gül aromalarıyla tercih edebilirsiniz. Makaronların içindeki nefis ganaj kremasında sıklıkla karşılaşacağınız bu aromalar arasında seçim yapmakta zorlanırsanız iç sesinizi dinleyin. Size en renkli yolu gösterecektir.

 

Macaron 8'li Kutu'yu Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Bir tane, son bir tane daha… Bu sözcükler ağzınızdan sıklıkla dökülüyorsa artık bir makaron tutkunu olduğunuzu kabul etme vaktiniz gelmiş demektir. İster yolda isterseniz de film keyfinizi tamamlamak üzere tatlı bir atıştırmalığa ihtiyaç duyduğunuzda; Macaron 8’li Kutu’nun kapağını aralamanız yeterli.

Ürün etiketleri