Arama

Narlı Fıstıklı Lokum - Tin Box

*
24,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Tin Box Güllü Limonlu Lokum
Çifte Kavrulmuş Fıstıklı Lokum 250g

Fıstıklı Lokum

64,00 ₺
Divan Hurmalı Lokum - Metal Kutu
Tin Box Fıstıklı Lokum
Güllü ve Limonlu Kutu Lokum - 250g ve 500g
Divan Bademli Lokum - Metal Kutu

Narlı Fıstıklı Lokum - Tin Box

Pazardan aldık bir tane eve bildik bin tane! Enfes nar aromasıyla zenginleştirilmiş en iddialı Divan lezzetlerinden Narlı fıstıklı Lokum. Misafirlerinizi; mevsiminde, usta eller tarafından hazırlanan bu ferahlatıcı tariften mahrum bırakmayın. Üstelik bu kez bu lezzetin tadına daha fazla varın ve sevdiklerinizle daha sık paylaşın diye büyük teneke kutularda Tin Box ürününü hazırladık.

 

Neden Narlı Fıstıklı Lokum - Tin Box Tercih Etmelisiniz?

Çifte kavrulmuş Antep fıstıklarıyla hazırlanmış enfes Divan lokumlarını bu kez taptaze nar aromasıyla bir araya getirdik: Divan Narlı Fıstıklı Lokum - Tin Box. Tamamen özel kutusunda iki farklı porsiyonda tercih edebileceğiniz bu kutuda, her biri teker teker paketlenmiş lokumlar yer alıyor. Kolay muhafaza edebileceğiniz ve güvenle taze bir şekilde saklayabileceğiniz bu özel formülü, dilediğiniz zaman kapağını aralayarak ‘ziyaret’ edebilirsiniz.

 

Narlı Fıstıklı Lokum - Tin Box'ı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Taptaze nar aroması, kavrulmuş Antep fıstığı ve Divan’ın eşsiz lokum tarifinin bir araya geldiği Narlı Fıstıklı Lokum - Tin Box; Türk kahvesi keyfinizin ayrılmaz parçalarından biri olacak.