Arama

Hurmalı Lokum - Tin Box

*
22,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Divan Bademli Lokum - Metal Kutu
Selamlique Çikolatalı Türk Kahvesi
Divan Narlı Fıstıklı Lokum Metal Kutu
Tin box zencefilli lokum
Tin Box Fıstıklı Lokum
Tin Box Güllü Limonlu Lokum

Hurmalı Lokum - Tin Box

Osmanlı Mutfağı’nın olmazsa olmaz lezzetlerinden hurma ile hazırlanan taptaze bir Divan lezzeti: Hurmalı Lokum - Tin Box. Üstelik bu kez bu lezzetin tadına daha fazla varın ve sevdiklerinizle daha sık paylaşın diye büyük teneke kutularda Tin Box ürününü hazırladık.

 

Neden Hurmalı Lokum - Tin Box Tercih Etmelisiniz?

Yeryüzü sofrasını süsleyen en şifalı meyvelerden biri olan hurma, yine kendisi gibi oldukça faydalı lokum tarifiyle birleşerek size hem leziz hem de oldukça sağlıklı bir tat: Divan Hurmalı Lokum - Tin Box. Yağ, protein, karbonhidrat, vitamin ve mineral bakımından zengin hurma parçacıkları ve özüyle hazırlanan bu özel tarifi, yalnızca tatlı ihtiyacınızı gidermek için değil ‘şifa niyetine’ de tüketebilirsiniz. Tamamen özel kutusunda iki farklı porsiyonda tercih edebileceğiniz bu kutuda, her biri teker teker paketlenmiş lokumlar yer alıyor. Kolay muhafaza edebileceğiniz ve güvenle taze bir şekilde saklayabileceğiniz bu özel formülü, dilediğiniz zaman kapağını aralayarak ‘ziyaret’ edebilirsiniz.

 

Hurmalı Lokum - Tin Box'ı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Çay ve kahve sunumlarınıza lezzet katacak bu tarifi aynı zamanda tatlı ihtiyacınızı sağlıklı bir biçimde gidermek için de tercih edebilirsiniz.