Arama

Karma Bakır Kutu

İnsanlık tarihinin işlenen en eski madenlerinden biri olan bakır, insanlık tarihinin en eski inanışlarından biri olan "nazar” ile birleşerek Karma koleksiyonunu oluşturdu. El üretimi bakır kutular, yine elde üretilen cam nazar boncukları ile birlikte kullanılmıştır. Bakır, zaman içinde hava ile temas ettiğinde doğal olarak renk değişikliğine uğrar. Elde yıkanabilir, yıkandıktan sonra derhal kurulanması tavsiye edilir. %100 El İmalatıdır.
*
2.750,00 ₺
Kargonuz 17.06.2024 tarihinde kargoya verilecek ve kargonuz yaklaşık 3 iş günü içerisinde teslim edilecektir.
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Fıstıklı Lokum

Çifte kavrulmuş taptaze Antep fıstığıyla hazırlanmış, klasikleşmiş bir lezzet: Divan Fıstıklı Lokum
420,00 ₺

Zencefilli Lokum - Tin Box

Yoğun zencefil aroması ile tazeleyici lokum tarifini bir araya getiren nefis Divan lezzeti Zencefilli Lokum, tek tek özenle paketlenmiş, özel tasarım kutusunda sizlerle!
175,00 ₺

Fıstıklı Lokum - Tin Box

Çifte kavrulmuş taptaze Antep fıstığıyla hazırlanmış, klasikleşmiş bir lezzet: Divan Fıstıklı Lokum, tek tek özenle paketlenmiş, özel tasarım kutusunda sizlerle!
175,00 ₺

Naneli Lokum

Doğala özdeş nane aromasıyla hazırlanmış Divan’ın klasikmiş lezzetlerinden biri: Naneli Lokum
390,00 ₺

Petit Four Piramit

Piramit formundaki nefis pandispanya ve arasında yoğun çikolatalı ganaj krema: Petit Four Piramit
45,00 ₺

Petit Four Opéra

Enfes kahve aroması, yoğun bitter çikolata ve bademli pandispanyanın muhteşem birlikteliğinden oluşan Petit Four Opera; sıradışı lezzetiyle sofralarınızı süslemeye geliyor.
45,00 ₺

Karma Bakır Kutu

İnsanlık tarihinin işlenen en eski madenlerinden biri olan bakır, insanlık tarihinin en eski inanışlarından biri olan "nazar” ile birleşerek Karma koleksiyonunu oluşturdu.
El üretimi bakır kutular, yine elde üretilen cam nazar boncukları ile birlikte kullanılmıştır.
Bakır, zaman içinde hava ile temas ettiğinde doğal olarak renk değişikliğine uğrar. Elde yıkanabilir, yıkandıktan sonra derhal kurulanması tavsiye edilir.
%100 El İmalatıdır.