Arama

Collection Box

1250 g
*
499,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Selection Box Çikolata Kutu

Selection Box

1000g
438,00 ₺
Picture of Pralin Çikolata

Pralin Çikolata

76,00 ₺
Divan Tuzlu Kurabiye Kutusu 500g

Tuzlu Kurabiye

500 g
54,00 ₺
Divan Karışık Tatlı Kurabiye Kutusu 500g

Tatlı Kurabiye

500 g
72,00 ₺
Çikolata Kaplı Fıstıklı Lokum - 275g
Çikolata Kaplı Lezzetler

Çikolata Kaplı Lezzetler

510 g
205,00 ₺

 

Collection Box

En özel Divan lezzetleriyle hazırlanmış enfes bir çikolata kutusu, leziz çikolata tarifleriyle bir araya gelmiş özel bir seçki, diğer bir deyişle Collection Box... Çikolataseverler için özenle hazırladığımız bu seçkide, farklı birçok aromayla hazırlanan çikolata tariflerinin bir araya geldiği leziz bir koleksiyon sizleri bekliyor.

 

Neden Collection Box Tercih Etmelisiniz?

Tasarımı ve rengarenk lezzetleriyle ilk bakışta sizi özel hissettirecek müthiş bir çikolata koleksiyonu, ulaştığı ellerde mutluluk sunan dopdolu bir kutu. Divan’ın en özel tatlarını bir araya getirdiğimiz bu koleksiyonda; özelpralinler, arduaz, tarçınlı arduaz, yaprak nane, çikolata kaplı fındık, fıstık ve badem draje, bitter çikolata kaplı fıstıklı lokum, beyaz çikolata kaplı damla sakızlı lokum, çikolata kaplı portakal ve kayısıdan oluşan enfes bir koleksiyon sizleri bekliyor.

 

Collection Box'ı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Collection box, farklı çikolata tariflerini bir araya getiren, dolayısıyla tüm damak zevklerine hitap edebilen müthiş bir seçki. Sevdiklerinizi mutlu ve ayrıcalıklı hissettirmek için eşsiz bir hediye olarak sunulabileceği gibi kendinizi ödüllendirebileceğiniz leziz bir tercih olabilir.