İnsan Kaynakları

Divanlı Olmak

Koç Holding bünyesinde bulunan Divan Grubu, kurulduğu 1956 yılından bugüne, yiyecek&içecek ve konaklama hizmetleri alanında Türkiye’deki öncü konumunu korumaktadır.

Divan Grubu, yurt içi ve yurt dışında 100’ün üzerinde lokasyonda oteller, restoranlar, pastaneler, fırınlar, ziyafet birimleri, stadyum işletmeciliği ve üretim tesisiyle birçok faaliyet alanında varlığını göstermektedir.

İnsan Kaynakları ekibi olarak “Ruhumuzda Divan, Kalbimizde Heyecan” yaklaşımıyla Divan ailesindeki tüm çalışma arkadaşlarımız için farklı kariyer fırsatları yaratmaya ve iş-özel yaşam dengesini korumaya özen gösteriyoruz. 

 Divan Ailesine Katılmak

İşe alım politikamız, "Doğru işe, doğru insan" yaklaşımıyla şirket kültürümüz ve değerlerimizle de uyumlu yetenekleri ailemize katmaktır.

 İşe alım süreçlerimiz, pozisyonun niteliklerine bağlı olarak yetkinlik bazlı mülakat, genel yetenek testleri, kişilik envanteri uygulamalarını içerir.

Performans Yönetimi

Performans Yönetim Sistemimiz, hedeflerin üst yönetimden başlayarak tüm çalışanlara yayılımı prensibine dayanmaktadır. Yöneticiler sistematik ölçme teknikleri ile çalışan performanslarını düzenli olarak desteklemektedir.

Eğitim ve Gelişim

Amacımız, tüm çalışma arkadaşlarımızın kariyer yolculuğunda kişisel ve teknik donanımlarını artırmaktır. Bu doğrultuda, kurum yetkinlikleri çerçevesinde ve organizasyonun ihtiyaçlarına yönelik olarak düzenli eğitim programları planlanır.

Eğitim takvimi yıllık olarak planlanarak iç ve dış eğitmenler tarafından gerçekleştirilir.

Ücretlendirme ve Yan Olanaklar

Koç Topluluğu ücret ve yan hak uygulamaları doğrultusunda,  yıllık enflasyon ve performans değerlendirme sonuçlarına  göre ücret artışı gerçekleştirilir.

Divan Ailesine Katılmak İster Misiniz?

Divan Pastanesi’nde çalışmak isteyen adaylar; cv@divan.com.tr adresinden veya kariyer portalları üzerinden ilgilendikleri pozisyonlara, ya da aşağıda iletilen form ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

VAZGEÇİLMEZ DİVAN KLASİKLERİ

YENİLİK VE KAMPANYALARDAN İLK SİZİN HABERİNİZ OLSUN

BİZİ TAKİP EDİN

Gri Creative