Arama

Divan Vanilyalı Dondurma

400 ml
*
46,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Divan Çikolatalı Dondurma 400 ml

Divan Çikolatalı Dondurma

400 ml
46,00 ₺
Divan Çilekli Dondurma 400 ml

Divan Çilekli Dondurma

400 ml
46,00 ₺
Divan Antep Fıstıklı Dondurma 400 ml
Divan Anadolu Ekmek

Anadolu Ekmek

350g
6,90 ₺
Divan Ekşi Mayalı Ekmek

Ekşi Mayalı Ekmek

250g
3,50 ₺
Picture of Susamlı Flüt Kraker

Susamlı Flüt Kraker

215 gr
34,00 ₺

Divan Vanilyalı Dondurma 

Yalnızca dondurmaların değil tüm tatlıların ‘atom çekirdeği’, yoğun olduğu kadar hafif bir aroma: Vanilya! Taptaze ve doğal sütle hazırlanan enfes Vanilyalı Dondurma tarifimiz, sizlere malzemeleri gibi lezzeti konusunda da son derece cömert davranacak!

 

Neden Divan Vanilyalı Dondurma Tercih Etmelisiniz?

Hem kokusuyla hem lezzetiyle bizlere zamanda yolculuk yaptırabilecek kadar yoğun bir aroma, evet doğru bildiniz vanilyadan söz ediyoruz. Onunla hangi tatlının tarifinde karşılaşmadık ki? Pasta, kek ve tabii dondurma! Evet herkesin favori dondurması farklıdır biliyoruz ancak bazı tatlar değişmez; verdikleri his, aldığınız lezzet hep aynı kalır. Vanilyalı dondurma işte tam da böyle bir tarif. Size hep aynı tadı ve neşeyi sunabilen, güçlü ve ferah bir lezzet. Onunla yeniden buluşmak için yüzlerce bahaneden (tatlıdan) birini seçebilir ya da yalnızca keyfi paylaşmak için 400 ml'lik veya keyfi kaşıklamak için 170 ml'lik yepyeni ambalajların kapağını aralayabilirsiniz.

 

Divan Vanilyalı Dondurma'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Henüz onunla ‘iyi geçinemeyen’ bir lezzet ile tanışmadık: Sütlü tatlılar, pastalar, kekler, bisküviler ve hatta külahlar. Ağızda yumuşacık dağılan enfes tarifini denemek için sandığınızdan çok daha fazla bahaneniz olacak. Biz, en ‘sade’ olanından başlayın deriz: Yani güzel bir külah üzerine taze vanilyalı dondurma ile...