Arama

Divan Çikolatalı Dondurma

400 ml
*
46,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Divan Vanilyalı Dondurma 400 ml

Divan Vanilyalı Dondurma

400 ml
46,00 ₺
Divan Antep Fıstıklı Dondurma 400 ml
Divan Çilekli Dondurma 400 ml

Divan Çilekli Dondurma

400 ml
46,00 ₺
Picture of Zeytinli Çıtır

Zeytinli Çıtır

90 g
34,00 ₺
Picture of Tahıllı Flüt Kraker

Tahıllı Flüt Kraker

215 g
34,00 ₺
Marigny Porsiyon Pasta

Marigny Porsiyon Pasta

Porsiyon
29,00 ₺

Divan Çikolatalı Dondurma 

Çikolatanın en yoğun ve en serin haliyle tanışmaya hazır mısınız? Divan’ın özel tarifiyle hazırlanmış bitter çikolatası ile hazırlanan bu özel lezzete, çikolata aromasını en serin haliyle tatmanız için tarifimize tane çikolata parçacıkları ekledik. Ne kadar yoğun o kadar leziz, öyle değil mi?

 

Neden Divan Çikolatalı Dondurma Tercih Etmelisiniz?

Eğer gerçek bir dondurma aşığıysanız mevsimin yaz ya da kış olması sizin için fark etmez. Çünkü dondurma, yalnızca bunaltıcı yaz gecelerinin değil enfes kış tatlılarının üzerinde de aynı lezzete sahiptir. Takvimlerle uğraşmak ya da gün saymak yerine bu yoğun tada odaklanmak isterseniz 400 ml ve keyfi kaşıklayabileceğiniz 170 ml lik özel paketlerinde sağlıklı ve leziz bir şekilde saklayabileceğiniz çikolata parçacıklı dondurma tarifimizle tanışabilirsiniz. Tıpkı tadı gibi kıvamı da enfes olan bu lezzetle tanışmak için aylarca beklemenize gerek olmayacak.

 

Divan Çikolatalı Dondurma'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Dondurma ve yaz klişesinden sıyrılın ve bu yoğun çikolata aromalı lezzete buzluğunuzda dört mevsim yer açın. Enfes tatlılarınıza renk katacak çikolata parçacıklı dondurmayla soğuk içecekler hazırlayabilir ya da daha önce denenmemiş pratik tarifler deneyebilirsiniz.