Arama

Divan Antep Fıstıklı Dondurma

400 ml
*
50,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Divan Vanilyalı Dondurma

400 ml
50,00 ₺

Divan Çilekli Dondurma

400 ml
50,00 ₺

Ekşi Mayalı Ekmek

250g
4,00 ₺

Alman Ekmek

320g
12,00 ₺

Siyez Unlu Poğaça

Adet
5,50 ₺

Divan Antep Fıstıklı Dondurma

Hafif olduğu kadar lezzetli bir dondurma tarifi: Divan Antep Fıstıklı Dondurma. Kıyılmış tane Antep fıstıklarıyla hazırlanan bu taptaze lezzet, dondurmanın serinletici etkisine bir de enfes lezzetini katıyor. Divan Fıstıklı Dondurma’nın hem serin hem de leziz tarifi işte böyle ortaya çıkıyor!

 

Neden Divan Antep Fıstıklı Dondurma Tercih Etmelisiniz?

Eğer bir sorbe aşığı değilseniz sütle yoğunlaştırılmış yoğun bir dondurma tarifi arayışındasınız demektir. Antep fıstığı taneleriyle hazırlanan, tamamen doğal Antep fıstığı ezmesini konuk eden bu eşsiz dondurma tarifi, sizlere aradığınız o leziz tadı sunarken aromasını da aynı cömertlikle sizlerle paylaşıyor. Keyfi paylaşacağınız 400 ml'lik ambalajının yanı sıra keyfi kaşıklayabileceiniz 170 ml'lik seçeneğiyle her kaşıkta yeniden tanışacağınız bu müthiş aroma, lezzetini Divan uzmanlığıyla hazırlanan taze tarifinden alıyor.

 

Divan Antep Fıstıklı Dondurma'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Özellikle sütlü ve şerbetli tatlıların yanında servis edebileceğiniz bu yoğun aromayı, tek başına tüketmek isterseniz lezzetini artırmak üzere süslemelerinizde Antep fıstığı ya da fındık ekleyebilirsiniz.