Arama

Detoks Çayı

İki çeşit yasemine ek olarak yeşil ve beyaz çayı aynı anda içeren bu çay, oldukça iddialı bir karışımdır. Her ikisi de önemli antioksidanlardan olan yeşil ve beyaz çay, tazeleyici özelliğiyle karşımıza çıkar. Detox Çayı içerisinde bulunan mini top yasemin ve yasemin çiçekleriyle aromatik olarak zenginleştirilmiştir. Mini top yasemin demlendiği sırada açılır ve çayınızda estetik bir görünüm sağlar. Nefis kokusuyla duyuları uyaran ve gevşeten yasemin, bedeninizdeki gerginliği alabilir. Bir yandan da içinde bulunan bol miktarda kafein sayesinde algılarınızı açabilir ve zinde hissetmenizi sağlayabilir.
*
115,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Petit Four Piramit

Piramit formundaki nefis pandispanya ve arasında yoğun çikolatalı ganaj krema: Petit Four Piramit
65,00 ₺

Mini Acıbadem Kurabiyesi

Parizyen makaronlara benzerliğiyle bilinen ve tamamen Türk mutfağına özel, enfes bir lezzet: Mini Acıbadem Kurabiyesi. Tekli paketlerde servis edilen bu klasik lezzeti bir de Divan yorumuyla deneyin.
51,00 ₺

Havuçlu Kek - Dilim

Lezzet Divan'la fark eder; yoğun tarçın lezzeti havuç, kuru üzüm ve cevizle hazırlanan enfes Divan Havuçlu Kek, çay saatlerinizin eşlikçisi ara atıştırmalıklarınızın ise vazgeçilmezi olacak.
40,00 ₺

Çifte Kumru

Çifte Kumru Özel Gün Pastası; Divan’ın özel gün pastaları arasında en zarif görünüme sahip tasarımlardan biri. Bahar aylarında gerçekleştireceğiniz, düğün ya da nişan gibi özel davetlerinizi renklendirmek üzere tasarlanan bu zarif pasta; parça çikolatalı, çikolatalı - fıstıklı, çikolatalı - krokanlı veya fıstık krokanlı olmak üzere farklı malzemelerle tercih edilebiliyor. Taze krema ve seçeceğiniz dolgu malzemesi ile zevkinize uygun olarak kişiselleştirebileceğiniz bu leziz pasta, şıklığı ve zarafetiyle özel günlerinize renk katacak.
380,00 ₺

Detoks Çayı 

İki çeşit yasemine ek olarak yeşil ve beyaz çayı aynı anda içeren bu çay, oldukça iddialı bir karışımdır. Her ikisi de önemli antioksidanlardan olan yeşil ve beyaz çay, tazeleyici özelliğiyle karşımıza çıkar.

Detox Çayı içerisinde bulunan mini top yasemin ve yasemin çiçekleriyle aromatik olarak zenginleştirilmiştir. Mini top yasemin demlendiği sırada açılır ve çayınızda estetik bir görünüm sağlar. Nefis kokusuyla duyuları uyaran ve gevşeten yasemin, bedeninizdeki gerginliği alabilir. Bir yandan da içinde bulunan bol miktarda kafein sayesinde algılarınızı açabilir ve zinde hissetmenizi sağlayabilir.