Arama

Çikolata Kaplı Lezzetler

510 g
*
180,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Picture of Madlen Çikolata

Madlen Çikolata

250 g
89,00 ₺
Collection Box Çikolata Kutu

Collection Box

1250 g
440,00 ₺
Picture of Çikolata Kaplı Portakal

Çikolata Kaplı Portakal

250 g
77,50 ₺
Çikolatalı ekler

Çikolatalı Ekler

29,00 ₺
Picture of Çikocher Kutu

Çikocher Kutu

500 g
144,00 ₺
Tin Box Fıstıklı Lokum

Çikolata Kaplı Lezzetler

Bir çikolatayı leziz yapan; malzemelerinin yanı sıra farklı aromalarla buluşan kendine has tarifidir. Bizler de tüm çikolataseverler için en özel aromaları seçtik ve bu aromaları çikolatanın leziz dünyasıyla bir araya getirdik. Atıştırmadan duramayacağınız müthiş Çikolata Kaplı Lezzetler işte tam da böyle hayat buldu.

 

Neden Çikolata Kaplı Lezzetler Tercih Etmelisiniz?

En leziz aromaları topladık, üzerini Divan uzmanlığıyla hazırlanmış özel reçeteli çikolata ile kapladık. Kolayca ağızda dağılan ve çikolatayı en yoğun haliyle hissedebileceğiniz bu müthiş lezzetler arasında; bitter çikolata kaplı kurutulmuş portakal şeridi, sütlü çikolata kaplı kurutulmuş kayısı ile çikolata kaplı fındık, fıstık, badem draje gibi farklı birçok seçenek bulunuyor. Bu seçenekler arasında tercih yapmakta zorlananlar içinse hafif atıştırmalık özel kutumuz da mevcut.

 

Çikolata Kaplı Lezzetler'i Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Hem leziz hem pratik: Divan uzmanlığıyla hazırlanan Çikolata Kaplı Lezzetler, dilediğiniz her an size eşlik edecek leziz atıştırmalıklar sunuyor. Yolculuk molalarında, öğlen kahvenizin yanında ya da arkadaşınıza minik bir sürpriz yapmak istediğinizde, bu enfes tariften yardım alabilirsiniz!