Arama

Çikocher Kutu

500 g
*
144,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Picture of Madlen Çikolata

Madlen Çikolata

250 g
89,00 ₺
Picture of Zeytinli Çıtır

Zeytinli Çıtır

90 g
34,00 ₺
Divan Zeytinli Ciabatta Ekmek

Zeytinli Ciabatta Ekmek

280g
14,50 ₺
Picture of Tahıllı Flüt Kraker

Tahıllı Flüt Kraker

215 g
34,00 ₺
Picture of Orijin Tabletler

Orijin Tabletler

50 gr
23,00 ₺ 14,00 ₺
Selamlique Geleneksel Türk Kahvesi

Çikocher Kutu

Divan’ın enfes çıtır lezzetleri Çikoçıt ve Rocher çikolatalarından oluşan lezzet dolu bir kutu: Çikocher Kutu. Hem lezzetli hem de hafif tariflerin bir araya geldiği bu özel kutuda, tazelikve lezzeti sizi bekliyor.

 

Neden Çikocher Kutu Tercih Etmelisiniz?

Tane fıstık ve özel tarifli bitter çikolatasıyla Divan’ın en unutulmaz lezzetlerinden biri olarak tanıdığımız Rocher Çikolata, isminden ilhamla dışta kaya gibi sert içinde yumuşacık bir lezzete sahip. Ona, bu eşsiz seçkide eşlik eden bir diğer özel lezzet ise Divan’ın en serin lezzetlerinden Çikoçıt. Üstelik sizler herhangi bir seçim yapmak zorunda kalmayın diye; hem sütlü çikolatalı hem de bitter çikolatalı Çikoçıtlar aynı kutunun içinde! Canınız yoğun bir çikolata formülü çektiğinde ya da şöyle hafif bir kaçamak yapmak istediğinizde, bu kutuyu aralamanız yeterli. Çünkü her ikisi de bu kutunun içinde…

 

Çikocher Kutu'yu Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Tıpkı ruh haliniz gibi damak tadınız ve istekleriniz de zamanla değişebilir. Hatta gün içinde bile! İşte bu yüzden birbirine zıt gibi görünen, çok farklı iki Divan lezzetini bu kutuda buluşturduk. Siz sevdiklerinizle paylaşın ve her daim tüm yüzleri güldürün diye.