Arama

Fındıklı Beyoğlu Çikolatası Karışık

250 g
*
94,50 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Picture of Orijin Tabletler

Orijin Tabletler

50 gr
23,00 ₺ 14,00 ₺
Picture of Madlen Çikolata

Madlen Çikolata

250 g
89,00 ₺
Milföy Porsiyon Pasta

Milföy Porsiyon Pasta Sade

Porsiyon
30,00 ₺
Picture of Madlen Çikolata - Paketli

Madlen Çikolata - Paketli

8 Adet
14,00 ₺
Picture of Çikolata Kaplı Portakal

Çikolata Kaplı Portakal

250 g
77,50 ₺
Divan Fraise Porsiyon Pasta

Karışık Fındıklı Beyoğlu Çikolatası

İri taneli fındıklar, her İstanbullu için artık bir klasik haline gelmiş Beyoğlu Çikolatası’nın Divan yorumunda bir kez daha leziz bir biçimde bir araya geliyor. Özel çikolata tariflerimizi taze fındıklarla zenginleştirerek sizi Beyoğlu’nun en pırıltılı dönemlerine taşıyacak bu lezzeti ürettik, kolay taşınabilir ve şık tasarımlı paketlere yerleştirdik. Keyfini çıkarma sırası sizde!

 

Neden Karışık Fındıklı Beyoğlu Çikolatası Tercih Etmelisiniz?

Hem sütlü çikolata hem de bitter çikolata karışımlarının yer aldığı bu özel pakette, her iki farklı lezzet için de bir ‘Beyoğlu dokunuşuyla’ karşılaşmış olacaksınız. Bu nostaljik kentin hareketli ve bir o kadar kalabalık sokaklarını andıran bol malzemeleri, Divan’a has reçeteyle hazırlanan sütlü ve bitter çikolata ile buluştuğunda ise kendinizi birden zamanda seyahat ederken bulmanız ve bahsi geçen telaşlı sokaklara konuk olmanız mümkün.

 

Karışık Fındıklı Beyoğlu Çikolatası'nı Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Hem leziz mi leziz bir tatlı atıştırmalık hem de ‘acil durumlarda’ müthiş bir zihin açıcı olarak tercih edebileceğiniz bu lezzet; ister öğle yemeğinde isterseniz çay saatinde isterseniz de gecesi uzun bir sabahı tamamlamaya çalışırken sizlere eşlik edebilir.