Arama

Çikolata Kaplı Badem Draje

250 g
*
67,50 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Picture of Fıstıklı Rocher Çikolata
Picture of Çikolata Kaplı Portakal

Çikolata Kaplı Portakal

250 g
77,50 ₺
Picture of Çikolata Kaplı Fıstık Draje
Picture of Beggar Çikolata

Beggar Çikolata

130 g
64,00 ₺
Picture of Bademli Rocher Çikolata

Bademli Rocher Çikolata

120 g
66,00 ₺
Çifte Kavrulmuş Fıstıklı Lokum 250g

Fıstıklı Lokum

64,00 ₺

Çikolata Kaplı Badem Draje

Kavrulmuş badem ile Divan’ın eşsiz bitter çikolatasını sizler için harika bir tatlı atıştırmalığa dönüştürmek amacıyla yola koyulduk ve Çikolata Kaplı Badem Draje’yi yarattık! Günün her anı size eşlik edebilecek bu lezzet, kavrulmuş bademin yoğun aromasını her lokmada hissedeceğiniz enfes bir tarife sahip.

 

Neden Çikolata Kaplı Badem Draje Tercih Etmelisiniz?

Çıtır çıtır ağzınızda dağılacak bir lezzet, yoğun bitter çikolata ile kavrulmuş bademin muhteşem uyumu… Çikolata Kaplı Badem Draje, Divan’ın kendine has reçetesiyle hazırlanan en klasik lezzetlerden biri olan bitter çikolata ile taptaze kavrulmuş bademleri bir araya getiriyor. Bütün bademlerin yoğun aromasını her lokmada daha da fazla hissedeceğiniz bu enfes lezzet, çikolataseverlere leziz bir tatlı atıştırmalık sunuyor. Konforlu ve minimal paketi ise onu dilediğiniz her yere taşımanıza olanak tanıyor.

 

Çikolata Kaplı Badem Draje'yi Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Çayınızın ya da kahvenizin yanında tatlı bir atıştırmalığa ihtiyaç duyduğunuzda, Çikolata Kaplı Badem Draje hemen yanı başınızda! Aracınızda, çantanızda ya da mutfağınızda, ister tatlı bir atıştırmalık olarak tercih edin isterseniz de tatlılarınızı renklendirmek için kullanın. Seçim sizin.