Arama

Chocofresh Erik

45 gr
*
42,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Choco Fresh

Chocofresh Çilek

45 gr
42,00 ₺
Picture of Orijin Tabletler

Orijin Tabletler

50 gr
23,00 ₺
Picture of Çikolata Kaplı Krep Dantel
Picture of Yaprak Nane Çikolata

Yaprak Nane Çikolata

175 g
66,00 ₺
Picture of Çikolata Kaplı Portakal

Çikolata Kaplı Portakal

250 g
77,50 ₺
Picture of Çikoçıt - Pirinç ve Buğday Patlaklı Bitter

ChocoFresh Erik

Yoğun çikolata ile kaplı kurutulmuş eriklerden oluşan vazgeçilmez bir atıştırmalık: ChocoFresh Erik. Divan’ın yepyeni teknolojilerle harmanlayarak hazırladığı bu özel lezzet, her lokmasında sofralarınıza yaz akşamlarının o güzel serinliğini taşıyacak.

 

Neden ChocoFresh Erik Tercih Etmelisiniz?

Çikolatalı kaplı erik mi, yoksa erikli çikolata mı? ChocoFresh Erik isimlere pek takılmıyor ve dondurup kurutma teknolojisi kullanılarak özenle kurutulan erikleri, Divan’ın eşsiz bitter çikolatası eşliğinde size sunuyor. Tek tek ayrı paketlerde özel olarak ambalajlanan bu enfes tarif, gelmiş geçmiş en ferah çikolatalı atıştırmalık olabilir. Bazen daha fazlasını istemekten kendinizi alıkoyamazsınız. İşte, Chocofresh Erik tam da böyle bir lezzet. Çünkü onun enfes tadına doymak sizin için çok kolay olmayabilir!

 

ChocoFresh Erik’i Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Chocofresh Erik; taptaze erikleri ilk günkü lezzetinde tatmak ve Divan’ın eşsiz bitter çikolatasıyla tanışmak için harika bir bahane. Kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz ve dilediğiniz an sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz bu lezzeti; evde, okulda, piknikte ya da özel bir davetinizde atıştırmalık olarak tercih edebilirsiniz.