Arama

Chocofresh Çilek

45 gr
*
42,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar
Chocofresh Erik

Chocofresh Erik

45 gr
42,00 ₺
Picture of Orijin Tabletler

Orijin Tabletler

50 gr
23,00 ₺
Picture of El Yapımı Özel Pralinler

El Yapımı Özel Pralinler

100 g
77,00 ₺
Picture of Mini Acıbadem Kurabiyesi

Mini Acıbadem Kurabiyesi

200 gr
25,00 ₺
Picture of Çikolata Kaplı Krep Dantel
Makaron 8'li Kutu

Macaron 8'li Kutu

56,00 ₺

ChocoFresh Çilek

Yoğun çikolata ile kaplı taptaze çileklerden oluşan vazgeçilmez bir atıştırmalık: ChocoFresh. Divan’ın yepyeni teknolojilerle harmanlayarak hazırladığı bu özel lezzet, her lokmasında sofralarınıza yaz akşamlarının o güzel serinliğini taşıyacak.

 

Neden ChocoFresh Tercih Etmelisiniz?

Çikolatalı kaplı çilek mi, yoksa çilekli çikolata mı? ChocoFresh isimlere pek takılmıyor ve dondurup kurutma teknolojisi kullanılarak özenle kurutulan çilekleri, Divan’ın eşsiz bitter çikolatası eşliğinde size sunuyor. Tek tek ayrı paketlerde özel olarak ambalajlanan bu enfes tarif, gelmiş geçmiş en ferah çikolatalı atıştırmalık olabilir. Bazen daha fazlasını istemekten kendinizi alıkoyamazsınız. İşte, ChocoFresh tam da böyle bir lezzet. Çünkü onun enfes tadına doymak sizin için çok kolay olmayabilir!

 

ChocoFresh’i Nasıl Tercih Etmelisiniz?

ChocoFresh; taptaze çilekleri ilk günkü lezzetinde tatmak ve Divan’ın eşsiz bitter çikolatasıyla tanışmak için harika bir bahane. Kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz ve dilediğiniz an sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz bu lezzeti; evde, okulda, piknikte ya da özel bir davetinizde atıştırmalık olarak tercih edebilirsiniz.