Arama

Çikolata Kaplı Likörlü Vişne (Tükendi)

85 gr

 

Enfes Divan Çikolatasıyla Kaplı Likörlü Taze Vişne Taneleri
*
48,00 ₺
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Zeytinli Ciabatta Ekmek

280g
16,00 ₺

Marshmallow

Adet
15,00 ₺

Pralin Çikolata

Fıstık ezmeli, Türk kahveli, kuş üzümlü, ay çekirdekli, bademli, kahveli bademli fındıklı, portakallı ve çarkıfelek meyveli çeşitleriyle sizleri oldukça zengin bir pralin menüsü bekliyor
76,00 ₺

Çikolata Kaplı Portakal

Kurutulmuş doğal portakal kabukları ile bitter çikolatanın enfes bileşimi
87,50 ₺

Tuzlu Kurabiye

Zeytin Ezmeli Ayçekirdekli Rulo, Mini Simit, Burgu, Yeşil zeytinli Kurabiye, yepyeni Parmesanlı Kurabiye, enfes ve farklı Anasonlu Kurabiye, nohutun un haline getirilmesiyle hazırlanan Nohutlu Yulaflı Kurabiye ve benzersiz lezzetiyle Fesleğenli Kurabiye keşfedilmeyi bekliyor.
54,00 ₺

Çikolata Kaplı Likörlü Vişne

Fark yaratan, özenle ve sabırla hazırlanan dönemsel bir Divan lezzeti: Çikolata Kaplı Likörlü Vişne. Bu özgün lezzet votka, saf alkol ve çeşitli baharatlarla taze meyvelerin bir araya gelmesiyle damaklarda farklı notalar oluşturuyor. 

 

Neden Çikolata Kaplı Likörlü Vişne Tercih Etmelisiniz?

Özenle seçilen saplı vişneler, 3 aylık beklemeyle oluşturulan özel reçeteli likör ve enfes bitter çikolata!

Benzersiz bir lezzete kavuşabilmek için çıkılan bu özenli ve uzun yolculuğun sonunda sizleri asla unutamayacağınız ve herkese anlatmak isteyeceğiniz bir hikaye bekliyor.

 

Çikolata Kaplı Likörlü Vişne'yi Nasıl Tercih Etmelisiniz?

Sizin için özel birine özel bir lezzet hediye etmeye ne dersiniz? Biriktirdiğiniz güzelliklere bir yenisini eklemek isterseniz Çikolata Kaplı Likörlü Vişne bu hikayede güzel bir eşlikçi olmaya hazır!