Arama

Arabalı Noel Baba Çikolata

Enfes Divan Çikolatasıyla hazırlanan, Arabalı Noel Baba figürü ve şık kutusu ile tatlı bir yeni yıl hediyesi!
*
Eski fiyat: 95,00 ₺
76,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Kurabiye Ev

Anı yaşadığınız her zaman sizin yılınız! Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz nice lezzetli anlarda size eşlik edecek, yılbaşına özel olarak hazırlanan zencefil ve tarçının en lezzetli hali nam-ı diğer "Ginger Bread House", yılbaşı özel tasarımı ile keşfedilmeyi bekliyor.
250,00 ₺ 200,00 ₺

Marshmallow

Adet
20,00 ₺

Stollen Ekmeği

15.yy'dan bu yana Almanya'nın yeni yıl sofralarının vazgeçilmezi olan Stollen Ekmek; meyve şekerlemesi, portakal ve baharatlar ve Rom (anason, tarçın, zencefil, muskat, kakule) ile özenle hazırlanıyor. *Alkol içerir.
120,00 ₺ 96,00 ₺

Chocofresh Çilek

FreezeDry teknolojisi kullanılarak özenle kurutulan çilekler, bitter çikolata ile kaplandı; özel ambalajında tek tek ayrı paketlendi
35,00 ₺

Kestaneli Buche Porsiyon Pasta

Divan'ın yılbaşı geleneklerinden biri haline gelen Buche Pasta, içerigindeki kestane püresi ve Divan uzmanlığı ile enfes bir lezzet olarak 2022 yılı için yenilendi! Buche pastayı küçük porsiyonlarla tercih edenler için bu enfes lezzeti aynı tarif ve dekorla tek porsiyon pasta olarak hazırladık.
40,00 ₺

Divan New York Cheesecake

Tam bugday unlu bisküvi tabanı ve zengin kremsi yapısı ile New York usulü Cheesecake Divan ustalığı ile yorumlandı. 6-8 kişilik olarak sunulan bu yepyeni lezzeti hemen keşfedin!
259,00 ₺

Arabalı Noel Baba Çikolata

Enfes Divan Çikolatasıyla hazırlanan, Arabalı Noel Baba figürü ve şık kutusu ile tatlı bir yeni yıl hediyesi!