Arama

3/4 Kişilik Bütün Pasta

Göre sırala

Divan Klasik Bütün Pasta

Divan'ın özel reçetesi bitter çikolata ve fındık pralini ile hazırlanan yoğun kremasıyla ağzınıza layık bir çikolata şöleni : Divan Klasik Pasta
950,00 ₺

Blackforest Bütün Pasta

Vişne ile kakaolu pandispanyanın bir araya geldiği sihirli bir tarif : Blackforest Bütün Pasta
950,00 ₺

Çilekli Bütün Pasta

Taze çilekler, bütün antep fıstığı ve ince doğranmış bademlerle süslenmiş rüya gibi bir yaş pasta : Divan Çilekli Pasta!
1.300,00 ₺

Divan Noix Bütün Pasta

Çıtır krep parçaları ile özenle hazırlanan pasta tabanı üzerinde, Antep fıstığı ile lezzetlendirilmiş enfes krema
1.300,00 ₺

Divan Privé Bütün Pasta

Yoğun çikolatalı mousse kremasıyla çikolatanın en lezzetli hali: Divan Privé Bütün Pasta
1.300,00 ₺

Özel Anların Eşlikçisi 3-4 Kişilik Bütün Pasta Divan’da!

Uzun yıllardır damaklarda lezzet şöleni yaşatan Divan Pastanesi, lezzet ve tazeliği ön planda tuttuğu geniş bir ürün çeşitliliğine sahip. Bunlardan biri olan 3-4 kişilik bütün pasta çeşitleri, özel anların vazgeçilmezi niteliğinde. Bu özel ürün, Divan'ın uzman şeflerinin özenle gerçekleştirdiği sıcak dokunuşlar sayesinde sevenleriyle buluşuyor. Hem lezzet hem de görsellik açısından etkileyici olan her bir pasta, taze malzemeler içeriyor. Divan 3-4 kişilik bütün pasta; aile yemeklerinde, özel kutlamalarda veya arkadaşlarla keyifli bir akşam yemeğinde paylaşmak için ideal seçeneklerden biri. Divan Pastanesi’nin bütün pastalarıyla tatlı bir son dokunuş ekleyerek her anı daha özel kılabilirsiniz.

Tüm 3-4 Kişilik Bütün Pasta Çeşitleri

Divan Pastaneleri, ustalarının profesyonel dokunuşlarıyla farklı beğenileri olan kişilere uygun olarak sunduğu 3-4 kişilik bütün pasta çeşitleri, özel anları değerli hale getiriyor. Tadını damaklara kazıyan klasiklerden modern ve yaratıcı tatlara kadar tatlıseverleri memnun edecek bir seçenek mevcut. Lezzetiyle olduğu kadar görünümüyle de dikkat çekerek davetlerinizi süsleyen alternatifler arasında şunlar bulunuyor:

  • Antep fıstıklı
  • Fındık parçacıklı
  • Bitter çikolatalı
  • Çilekli
  • Yoğun çikolatalı
  • Vişne ve kakaolu

Divan Pastanesi’nin 3-4 kişilik bütün pastaları, keyif alacağınız anları tatlandırmak için ideal bir seçenek sunuyor. Hem lezzetli hem de kolayca ulaşabileceğiniz bu ürünler, özel bir anı paylaşmak için olduğu kadar kendinizi iyi hissetmek için de mükemmel nitelikte.

Doğru Bir 3-4 Kişilik Pasta Seçimi Nasıl Yapılır?

Seçim yapmak için “3-4 kişilik bütün pasta kaç kalori?” sorusunun cevabı yardımcı olabilir. İçeriğindeki çikolata, meyve veya krema oranına göre farklı miktarda enerji içeriğine sahip olan bütün pastalar, genellikle 362 kaloridir. İster ufak dilim ister orta porsiyon olsun, bu pastalarla aradığınız “tatlı anları” yakalayabilirsiniz. Özel bir günde veya sadece tatlı bir anınızı paylaşırken doğru pastayı seçmek için birkaç ipucuna odaklanabilirsiniz. En iyi seçeneği bulmanız konusunda yol gösterici olan bu faktörler arasında ilk olarak hangi tatları sevdiğinizi düşünmeniz yer alıyor. Kişi sayısına bağlı olarak tercih edeceğiniz porsiyon miktarı ise en önemli detaylarından bir diğeri. Eğer bu eşsiz lezzetleri bir özel gün kutlaması için satın almayı planlıyorsanız ayrıntıları göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Örneğin; bir doğum günü kutlaması için tercih edilen Divan Noix bütün pasta, çıtır krep parçaları ve Antep fıstıklı kremasının yanı sıra zarif altın renkli tasarımı ile göz dolduruyor. Meyve olmadan olmaz diyenler için vişne ve kakao uyumunun yansıması olan Blackforest bütün pasta ise benzersiz bir diğer alternatif. Tüm bu detayları göz önünde bulundurarak Divan Pastanesi’nin zengin çeşitliliği arasından tercihte bulunabilirsiniz.