Arama

Kurabiye Ev

Anı yaşadığınız her zaman sizin yılınız! Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz nice lezzetli anlarda size eşlik edecek, yılbaşına özel olarak hazırlanan zencefil ve tarçının en lezzetli hali nam-ı diğer "Ginger Bread House", yılbaşı özel tasarımı ile keşfedilmeyi bekliyor.
*
Eski fiyat: 250,00 ₺
200,00 ₺
i h
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Stollen Ekmeği

15.yy'dan bu yana Almanya'nın yeni yıl sofralarının vazgeçilmezi olan Stollen Ekmek; meyve şekerlemesi, portakal ve baharatlar ve Rom (anason, tarçın, zencefil, muskat, kakule) ile özenle hazırlanıyor. *Alkol içerir.
120,00 ₺ 96,00 ₺

Panettone Kek

15.yy'da İtalya'da doğan ve yılbaşının simgelerinden biri haline gelmiş bu özel kek, size en taze baharatların müthiş aromasını sunuyor. Beş çeşit baharat (muskat, anason, kakule, tarçın, zencefil), Divan'ın özel bitter çikolata parçacıkları ve portakal ile zenginleştirilen bu muhteşem lezzet; İtalya'dan gelen 50 yıllık doğal maya ile mayalandırılıyor. 24 saat dinlendirilip işlenerek, ancak 48 saatte siz,lere servis edilecek kıvama ulaşıyor. Panettone, yeni yıl sofralarının vazgeçilmezi!
150,00 ₺

Arabalı Noel Baba Çikolata

Enfes Divan Çikolatasıyla hazırlanan, Arabalı Noel Baba figürü ve şık kutusu ile tatlı bir yeni yıl hediyesi!
95,00 ₺ 76,00 ₺

Macaron 6'lı Kutu

Bu lezzet; frambuaz, çikolata, fıstık, passion fruit, karamel, Türk kahvesi, vanilya, limon, mandalina, çilek, portakal veya gül olmak üzere farklı birçok aroma ile tercih edilebilir.
72,00 ₺

Siyez Unlu Poğaça

Atalık tohumlarımızdan Siyez, 10 bin yıllık tarihi ile genetik yapısını ilk günkü gibi koruyor. Yapısal özelliğinin hastalıklara ve kötü hava şartlarına dayanaklı olması siyezi diger buğdaylardan ayırıyor. Yüksek besin değerli siyez unuyla hazırlanan ıspanaklı & peynirli iç dolgulu poğaça lezzetiyle fark yaratmaya hazır.
9,00 ₺

Kestaneli Buche Porsiyon Pasta

Divan'ın yılbaşı geleneklerinden biri haline gelen Buche Pasta, içerigindeki kestane püresi ve Divan uzmanlığı ile enfes bir lezzet olarak 2022 yılı için yenilendi! Buche pastayı küçük porsiyonlarla tercih edenler için bu enfes lezzeti aynı tarif ve dekorla tek porsiyon pasta olarak hazırladık.
40,00 ₺

Zencefil ve tarçının en lezzetli hali nam-ı diyar "Ginger Bread House" yılbaşı özel tasarımı ile Divan 2022 Yılbaşı Koleksiyon'unda sizi bekliyor.